Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz tomcica #43931 üzenetére

    tomcica: rendben mester! :R Mellettem a párom, kezemben a szekér, de próbálok akkor néha belecsempészni gyorsítót. Dombon lakunk, tehát emelkedő-lejtő adott. Lefelé nagyon húznak a kölkök ( 13 kg + 5 kg + 13 kg a gép + ruha stb. = 30 kg feletti cuccot tologatok ám :) ). Felfelé eléggé érzem! Olyen mintha lépcsőznék! Izomlázam is lett tőle. Van rajta fék, de nem használom, égjen az a comb :D H-Sz-P reggel 05:50-06:50-ig 1 óra súlyzóst is beiktattam. Kellene a régi forma. Meglátjuk! Ja és a hengernek is kellene a naptárban hely.

    inf3rno: önuralom kell hozzá, de próbálj meg lassítani, amíg megerősödnek az ízületeid. Tüdővel szerintem bírod és izommal is, de a távot is csak fokozatosan. Mindent tudsz elméletben. Ha esetleg unatkozol a lassú tempó alatt, akkor relaxálni kell futás közben ( Amerikai szépség vége - Faleveles rész ). Ne kudarcként éld meg az akár 07:30-as kocogást, hanem felkészítésre a 05:00-hoz. A lényeg mosolyogva hazaérni és akkor újra ki fogsz menni ( saját tapasztalatom is ).

    Ui.: a párom édesség helyett többször iszik a tejsavó fehérjémből. Mellette napi reggel és délben kávézik. Lehetséges, hogy ezektől lett enyhén savas a torka? Mert akkor abbahagyja mindkettőt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák