Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz tomcica #12378 üzenetére

    Jó, hát nekem a 7:30 a szint, eddig egyszer sikerült csak, olyan 7:40-eket szoktam egyébként futni. Az a vicc, hogy 115 kilós jetiként egy ilyen nem túl erős idővel is a suli élmezőnyébe tartozok. Ez csak annyit bizonyít persze, hogy gyenge a korosztályom. :D

    Egyébként félreértesz. Maximális erőbedobással edzek, mindig is azt csináltam. Csak abból a szempontból mindegy a felmérőn elért eredmény, hogy tuti meglesz az alkalmas minősítés, ha nem jön közbe sérülés. 5 gyakorlat van, mindegyikre 25 pontot lehet kapni és 80-tól megvan a felmérő, kifejezetten edzetlen emberek is össze szokták tudni kaparni azt. Én meg rendszeresen max pontot szerzek, vagy attól 1-2-vel maradok csak el. Erre mondtam, hogy akár le is sétlhatnám, mert a másik 4 gyakorlatban különösebb megerőltetés nélkül csinálok max pontot. De természetesen nem fogom ellazázni, én is úgy gondolom, hogy egy fiatal, az avatójára készülő leendő tűzoltó tiszt nem engedheti meg magának, hogy úgy nézzen ki, meg olyan teljesítményt nyújtson, mint egy nyugdíjas.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák