Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    Az elmúlt években nem sokszor voltam erdőben futni, mert hétvégén általában egyik nap túrázni megyünk, másik nap mindig van más dolgom itthon, így csak itthonról futás fér bele. Most kivételesen egy elképesztő balfaszságom miatt voltam futni a Vértesben. Szombaton túra után azt vettem észre, hogy egy objektív hiányzik a fotós táskámból. Végiggondolva már legalább 3-4 hete nem használtam azt az objektívet, de mindig a táskámban volt, így simán lehet, hogy már hetek óta elvesztettem, de aznap volt 3 olyan hely, ahol elképzelhetőnek tartom, hogy kicsúszhatott a táskámból. Így ma viszonylag korán keltem, és elmentem lefutni a tegnapi túra útvonalát. Hát kerestem, de nem találtam, viszont mivel egyik szakaszra kétszer is visszamentem, így közel 22 km lett, a szintemelkedés nem volt mondjuk túl sok, valamivel több mint 500 méter. Viszont annak ellenére, hogy csalódott voltam az elhagyott fotós cucc miatt (mondjuk kárpótlom magam, hogy veszek egy jobb obit használtan helyette, amit többször fogok használni, mint ezt, egy kistelét hagytam el, és egy nagy zoom átfogásút veszek helyette), jó volt ott futni, úgyhogy eldöntöttem, ha nem is ennyire messze, akár az is jó, ha valamely budai kerületből indulok, de erdőben fogok futni minden hétvége egyik napján. Néha lehet, hogy tájfutó pályát (Maprun, vagy előszedek egy régi térképet), máskor meg csak egy-egy útvonalat, akár random, akár tervezetten.

Új hozzászólás Aktív témák