Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz LanyUs #48210 üzenetére

    Gondolom a pulzus érzés tempó hármasból, a pulzust meg az érzést elengedte a kolléga, maradt a tempó . Ennek meg is van az eredménye, ami biztos elégedettséggel tölti el, jóleső érzés az ilyen, nagyon ! :R

    A sár tekintetében van hova fejlődni, ajánlom hogy gyakorold a gurulást, az tempót és sarat is von maga után. Akad pár jó terep !

    A "tömeg" ad egyfajta biztonságérzetet, én azt szoktam mondani....azért megyünk egyszerre többen, mert a lassabbat fogja elkapni a medve, reményeim szerint. ;]

    Nem igazán foglalkozom azzal, mi történhet, az nem jó. Felkészülök, van már óra meg telefon meg nyomkövetés meg lámpa és füstjelezés stb ....aztán irány ! De egy egészséges félelem, mindig van bennem, pláne ha egész éjszakás a "buli", ösztönös, de ezt mondtam már. :)
    A baj meg....az meg vagy jön, vagy nem, lehet az ember akárki, akárhol, bármi megtörténhet Mint a tragikus eset a profi atléta kapcsán, akit mutattam jó pár napja, hegyek tekintetében. :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák