Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz borix #39026 üzenetére

    szerintem a HTC sosem volt igazán nagy cég, a többihez képest természetesen...ha letünt korok mobilcégeit emlited, akkor a piac 50%-át uraló (anno persze) Nokiát kell kiemelni, azt hiszem a tech világában kevés cég lőtt akkora öngölt mint ők...kinek kell tepsi okosmobil...ohh el.asztuk mindenkinek.

    Amúgy sokkal reálisabb jövőkép, hogy valamelyik nagy telefonosgyártó (samsung, huawei (bár neki most van más gondja)) megveszi valamelyik emlitett céget egybe/mindenestül...ami talán lassitja a folyamatot, hogy nem biztos, hogy akarnak egyéb terméket is gyártani pl. horgász szonárt, (és pl. abban a Garmin top-on van, nem tudom az eladása/bevételének hány %, de lehet meglepődnénk) vagy kutyanyakörvet, ill. hogy nem éreznek szerintem akkora potenciált ebben még, azért a nagytöbbség nem 2-3évre tervez egy órával (ugye a mobilok elavulásának ez az egyik mozgatórugója), igy meg nem biztos, hogy rentábilis beleugrani 0-ról, vagy felvásárolni egy zsák pénzért valamit.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák