Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chuck Norris

    senior tag

    Barátom mesélte, hogy milyen jó dolog a Balboa kör mert télen megcsinálta egy szervezett program keretében és mennyire tetszett neki és, hogy menjek el én is. Beraktam az övembe egy zselét feltöltöttem a két kis kulacsomat és megindultam a Fenyőgyöngyétől kezemben a telefonnal, hogy ne rontsam el az útvonalat. Azt határoztam el, hogy végigfutom az egészet, nem gyalogolok bele, van egy rész ahol annyira sziklás, hogy nagyjából 50m-t sétáltam de ezen kívül becsülettel végigfutottam.

    Csak nem hagyott nyugodni, hogy két órán kívül sikerült beérjek, gondoltam megpróbálom újra, az már előny, hogy tudom az útvonalat és nem kell nézegessem a trekket valamint megmértem a laktátküszöbömet a vo2max-ot meg a pulzus intervallumaimat és szép grafikonokat készíttettem valamint stratégiát váltottam miszerint a nagy emelkedőkön nem futok hanem gyorsan felgyalogolok, ami igaz, hogy időveszteség viszont nagyon sok energiát meg tudok spórolni, a lejtőkön meg nem izületkímélő módban megyek hanem ledöngetek mint állat, és két zselét tolok be, hogy még a végére is maradjon a cukorból. Beraktam az órámba versenyre az előző időmet, és 7Km után már több mint egy fél Km-el magam előtt jártam egész jónak tűnt. A Nagy-Hárs-Hegyről lefelé menet egy akkorát taknyoltam, hogy legalább fél percig mozdulatlanul feküdtem a földön a sokktól. Azt hittem, hogy eltörött a karom is mert rohadtul fájt és vérzett valamint a térdemet is odavágtam. Pár perc alatt felmértem a károkat és azóta jött elő semmi különösebb hatás csak a bőrömet nyúztam meg és pár kisebb zúzódás. Többet nem megyek Balboa körre, jó lesz az a 2:07 -is :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák