Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz margithid #32379 üzenetére

    Igen az is jo,meg amikor napi ket eros hosszut mesz,akkor a masodikra hiaba eszel nem tudja a tested feltolteni magat (pl 20km konnyu tempo reggel es 20km konnyu tempo este,vagy nekem volt ilyen szombat 16km tempo + 4laza es vasarnap reggel 30km kb 2orara (2:00-2:15) na az fel tud kesziteni.
    Aki 3-4orara futna a 30km-t az ne menjen annyi km-t inkabb fussa idore (2-2.5ora plafon) ha megis kimegy 3-4oras hosszura akkor 2oranal egyen,ezzel egyezem.

    Mas...

    Besegitettem ma egyik kolleganak 3x7km valtoba,utolso ember,hetedik helyrol fel tudtam hozni a negyedikre,de egy jo 40mp-vel lemaradtunk a dobogorol,erzem meg egy kicsit bennem van az UB,de edzesnek jo lett
    Az enyem 7.06km 24:12 (atlag 3:26,az eleje es vege megtolva,a kozepen utazva) Meleg is volt 11-tol futottam.
    A ket futotars 4:07 es 4:10-el toltak,ott ment el a verseny,az UB ket gyorslabu kollegaval behoztuk volna az elso helyre,de mivel megigertem h segitek igy tettem a dolgom,ok is es ennyire futotta :K
    Innen 2 het extra laza,napi 5km totyoges v. kis torzs/felsotest,ha faradtsag tor ram akkor teljes pihenonap.
    Utana juniustol indul a kovetkezo ciklus.Most kicsit valtoztatok az elejen es a kigyorsitason.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák