Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Danika256 #27977 üzenetére

    Én is úgy érzem, hogy leromlott, pedig a logokból nem ez jön ki. Egyszerűen a 190 az nem félmaratoni utazó pulzus nálam, ezt kell tudomásul venni. 10k után sokszor volt, hogy a pace-re koncentráltam, hogy nincs meg, elkezdtem megküldeni, felment a pulzus 190-re, aztán persze 1km után muszáj volt lassítani a tényleges utazó tempó alá, esetleg belesétálni, mert nem ment. Aztán kezdődött minden elölről. Ismerős már nekem ez az egyik résztávos 3k pb kísérletezős edzésemről. Annál is bekezdtem 3:00 körül, aztán csodálkoztam, hogy nagyon hamar kifulladtam, és nem megy. A végén egy nagyon picit kellett csak visszavenni a max terhelésből, hogy rendesen végig tudjam csinálni az edzést. Ugyanezt kellett volna itt is. Persze a cipő miatt így is elment volna, csak zavaró így utólag, hogy két ilyen hülyeség miatt nem tudtam kihozni a maximumot magamból. Általában, ami edzésen elő szokott jönni, azt a szitut versenyen fel szoktam ismerni, és reagálni szoktam rá. Most nem így történt. Az meg persze alap, hogy nem kitesztelt ruhában nem indulsz el versenyen. Mindenesetre lehet tanulni belőle. Persze ezen kívül is még mondhatnám, hogy szerdán tekertem 10+ órát bringával, aminek a végén csúnyán eléheztem, és talán nem sikerült feltölteni a glikogént, de nem éreztem úgy, hogy emiatt lenne. Ami talán ténylegesen még visszafoghatott, hogy tavasz óta szinte folyamatosan gyulladt az ínyem. Azzal fogok kezdeni most valamit. Azt hiszem rendelek egy szájzuhanyt, aztán átmosom vele minden nap, hátha az segít. Persze ez nem von le a tényből, hogy többet kell edzeni, ha az ember pb-t akar javítani. Nagyjából időarányosan ugyanannyit futottam, mint tavaly, de a tavalyi is kevés volt, meg inkább az UB-re készülve futottam sokat, a nyáron alig valamit, gondolom ez is visszaütött.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák