Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz mike1334 #27037 üzenetére

    Tejtermékeket mennyire bírod? Elvileg tejsavóporból szoktak ezek készülni. Ha nehezen emészted a kazeint, akkor inkább egyél húst. Szárnyasok, ragadozó hal, szarvas mehet gyakran, nyúl ritkábban, sertés, marha még ritkábban. Tojást is lehet. A koleszterin önmagában nem elég, nekem volt 5.6-os is 2 éve, most 4.7-et mértek (5.2-nél van a referencia határ). Az LDL/HDL arányát kell figyelni mellette, ha kevés a HDL, akkor kezd el kirakódni a koleszterin az érfalra. 3.6-nál van rá a referencia, nekem 2 éve 2.56 volt, idénre levittem kevesebb telített zsírral 1.76-ra. Tolom az olajos halakat, olajbogyót, lenmagot, pisztáciát, diót, stb. A cukrom nekem is 5.5 olyan 7 felett aggódnék csak, de ha szerinted probléma, akkor csináltass egy 3 pontos OGTT-t inzulin rezisztenciára.

    Még az jutott eszembe a porral kapcsolatban, hogyha B12-vel dúsított, az is okozhat pattanásokat. Olvastam valami kutatást pár hónapja, hogyha rendesen van B12 az emberben, akkor kezd el csak gyulladáskeltő anyagokat termelni a pattanást okozó baci.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák