Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krisi047

    aktív tag

    Sziasztok!

    Látom épp most jött fel ez a milyen cipőt vegyünk 15 ezer körül téma. Én éppen rendelni akarok egyébként is a sportdirectről, gondoltam egy futócipőt is betennék a kosárba. A következők lennének a paramétereim:
    - 25 év, 190cm/112kg, de utóbbi folyamatos csökkentésén dolgozom
    - hajlamos vagyok térdfájásra, ha nem ideálisak a körülmények (szar cipő, bemelegítés hiánya, stb.), jó lenne minél jobban csillapított verzió
    - kicsit laza a bokám, ha ezt lehet stabilizálni árkategórián belül maradva, akkor legyen szempont, de nem vészes a dolog egyébként, nem gyűröm magam alá futás közben
    - a lábfejem normális
    - kizárólag aszfalton/betonon és rektortán pályán használnám
    - kezdő lévén szerintem a leendő első cipőm élettartama alatt alkalmanként 5-6-7 km-nél többet nemigen fog megélni
    - utcai cipőkből 44-eset hordok, futócipőből valóban nagyobb kellene? Pl. legutóbbi rendelésemnél egy UK 10-es (44,5) méretű gagyi 3 ezer forintos Donnay cipőt vettem konditerembe járni, méretben nekem okésnak tűnik, bár nem futok benne

    Ezek alapján itt egy link, ahol bejelöltem az árkategóriát, a méretemet és a topikban olvasott márkákat is, segítenétek választani? Kissé zavarba ejtően széles a kínálat. Biztos nem helytálló a rangsor, de a legnagyobb kedvezménnyel árultakat tettem előre. Eszerint ez lenne a nyertes, de nekem nem tűnik komolynak sem a márka, sem az engedmény, de ez lehet az én tájékozatlanságom.

    Köszönöm előre is a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák