Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t.imi

    addikt

    válasz neo81 #7685 üzenetére

    Köszönöm a gyorsat, megnézem :R

    #7687 kk831228 szerencsére nem szükséges egyszerre :)
    Ma letoltunk pihisen kb 5-700-at, após vagy kétezret. Holnap folyt köv.

    #7688 bogabi nem volt teljes a leírásom :B . Van utcai rész, kb 200m2, ház előtt kicsit erre, kicsit arra kb 400m2, ház mellett jobb/bal kb 250m2, ház mögött a szőlővel kb 50x90m, szintén hátul "veteményes" mellett 10x100m. Anyóséknál foltokban vágni való. Többit beszántják idén :DD . Szóval bukta az a 1.5ha.
    Após benzinessel tolja, én hálózatival.
    Kicsit átbeszélve, inkább a szőlőben kellene egy jól manőverezhető nem 40-50 kilós kábel független megoldás.

    #7690 Intruder2k5
    Szia!
    Idén ma volt az első harc, a vérehulló fecskefű valahonnan odakeveredett. Eléggé ijesztő, de könnyen letolja a kis 230-as gép is. Inkább a tőkék közti kis helyre irányult a kép, mondjuk sok nem látszik, max a karók. :DDD
    Fűkaszával én nem tudom tartani a magasságot + a hátam sem az igazi már, rengeteg százszorszép, gyermekláncfű megsínylené.

    Ezek az önjáró gépek mennyire irányíthatóak? Ahogy Bogabinak írtam, szőlőben lenne nagyobb szükség egy jó vasra.
    A két hét erős túlzás? Valóban. Tavaly volt két alkalom, előtte, utána 3-4 hét is eltelt két vágás között időjárás függvényében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák