Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz Intruder2k5 #6921 üzenetére

    Ez ruhaszárító kötél :DDD
    Amúgy ismerem, nekem is van ilyen damilom, de nem szeretem. Egyrészt azért amit te is írsz, hogy letépi a kést, másrészt meg azért, mert szerintem a szögletes damilok sokkal hatékonyabbak. Legutóbb (tavaly nyáron) ilyen csillag alakú fémszálasat vettem: [link] Most az utolsó vágásnál mondjuk ez is letépte a kést, de eddig nem volt ilyen gondom vele, mert vékonyabb a fémszál benne.
    Új damilfejet is kellett vennem, mert a réginek már szinte teljesen elfogyott a koppintója, ha kicsit puhább a föld teteje, akkor már nem tudtam adagolni a damilt, mert belesüllyedt és nem nyomódott be eléggé. Ilyen narancssárga, fémkoppintós, damil átfűzős fejet vettem, de elég gagyi (gondolom gyártja boldog-boldogtalan, mert boltokban, weben, piacokon, tescoban, meg kb mindenhol kapni ilyet, így minőségbeli szórás lehet köztük). Először is nagyon puha a rugó benne, így marha gyorsan fogyasztja a vágószálat. Vágtam alumínium csőből karikát és beraktam a rugó alá távtartónak, így már jobb valamivel. De én nem szeretem ezeket az átfűzős megoldásokat, nehéz úgy beletalálni, hogy a másik oldalon kijöjjön a damil, meg nem egyenletesen tekeri fel a két szálat. Nem is tudom olyan feszesre tekerni vele, és így könnyebben meg is szorul, majd beleszakad. A régi fejem ilyen szétszedős, kézzel feltekerős megoldás volt, abba soha nem szorult meg ugyanez a damil.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák