Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Santos

    csendes tag

    válasz AmPeX #2280 üzenetére

    Ha már így szóba került a cx300 és mp3 én is hozzászólok.Pár hete én is cx300 tulaj lettem. Amikor először beraktam a fülembe, azt hittem hogy egy hibás darabot fogtam ki annyira szarul szólt. A hangja sajnos azóta se lett jobb.Két pozitívumopt tudok róla csak mondani:az egyik a kényelem, a másik meg a zajszűrés. Ha ez a legjobb füles az árkategóriájában, akkor ez elég elszomorító. Nem vártam,hogy lenyomja az otthoni fülesemet,de hogy ennyire gyengén teljesít az meglepett a sok pozitív beszámoló után.
    Kicsit off:
    Sokan hangoztatják, hogy nincs értelme mp3-hoz jó minőségű fülest venni.Hát nekem kicsit más a véleményem. Egy jól tömörített (>192 kbps) mp3 igen-igen jól tud szólni még egy csúcs fejhallgatón is. Ha választanom kéne, hogy egy csúcs fejhallgatón hallgassak zenét mp3-ból, vagy egy közepes fülesen cd-ről én biztos hogy az előbbit választanám.Ahogy egyre jobb füleseim lettek, úgy szóltak egyre jobban még az mp3-ak is.

    ui.: a super fi-5pro vagy hasonló kaliberű füles meghallgatására én is beneveznék :D

Új hozzászólás Aktív témák