Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaal

    őstag

    A nem "agybadugós" fülhallgatók közül melyiket érdemes megvenni? Sennheiser és AKG oldalon nézegettem MX 760, MX 85, K315, K317 amiket kinéztem, ezeken kívül esetleg más márkájú?

  • Telefunen

    őstag

    válasz Peetör #7201 üzenetére

    Én nem vagyok túl szemérmes, így nem aggaszt, hogy hogyan festek benne (egyébként egészen diszkréten mutat, star trek feeling). A kényelemmel nincs baj, az legalább olyan jó, mint egy earbud-al. A szigetelés nem túl jó, de ebben a sima earbud fülesek sem jobbak. Ellenben ez ott van az ember fején (legalábbis a porta), ha futok a buszhoz, akkor sem esik le, és nem is csúszhat ki:).

    mod: Nekem volt K311P-m, aminek ugyanilyen alakja van (mint a K317-nek), és egészen egyszerűen borzalmas volt az ergonómiája. Nem tudom elképzelni, hogy valakinek ez illjen a fülébe.. Ezen a szivacs sem segít (csak a reszelő.. és a 317 még vastagabbnak tűnik középen, szal lehet hogy még rosszabb). Feládozták a kényelmet a dizájn oltárán. Én biztosan nem vennék ilyet, még ha meg is előlegezem neki, hogy a legjobb hangú earbud, amit kishazánkban kapni..

    [ Szerkesztve ]

  • Shufny

    őstag

    válasz themebuilder #10712 üzenetére

    Jahogy MINIMUM 1000 USD... csak szeretné a Sennheiser :D (bár a mostani 270 usd körüli árával az IE8 már tényleg lényegesen olcsóbb)
    Amúgy meg a végén mit is keres az a "www.audiopartner.hu" ? :U Szóval azért senki ne ugorjon úgy neki az IE8 -nak, hogy egy szinten van az $1000 -os custom fülesekkel.

    kekkec:Egyébként vannak jó nem agybadugós fülesek állítólag. Csak úgy tűnik nekem, hogy egy típus kevsebb ember füléhez passzol, mint IEM -eknél. (Eddig mindkét agybadugósom tökéletesen passzol nekem, de simát még nem találtam)
    Legjobb neked, amúgy az AKG k317 lehet, amit aprón be lehet szerezni 5k alatt. Mivel az MX400 -ról is elég jó vélemények vannak, így végképp fogalmam sincs, hogy valójában mennyire válik be neked.

    [ Szerkesztve ]

  • Shufny

    őstag

    válasz zack #11228 üzenetére

    Miből gondolod, hogy a Vibe II jobb lesz a CX500 -nál? :F

    Szerintem inkább MEElectronics M6P -hez keressél valakit, akivel osztoztok a postaköltségen. Vagy lerövidítheted a kábelét egy sima fülesnek, hogy használni tudjad a mikrfonos/távirányítós hosszabbítóval. Az M6P se biztosan jobb, mint a CX500, de legalább olcsó.

    spanyoll: Sennheiser MX470/471 , ill aprón van AKG K317 ennyiért. Állítólag az utóbbi már kifejezetten jó hangminőséggel rendelkezik, csak általában túl nagy. Akkor meg mindegy, hogy hogyan szólhatna, ha nem passzol. :( (néhanyaknak alapból is jó, néhanyak meg a szélét leszedték és úgy használják)

    Esetleg a legolcsóbb Sunrise , az AS-Miss beszerezhető lehet kb ennyiért.

    Mindesetre én inkább ajánlanám, hogy IEM -et vegyél, vagy fejhallgatót.

    [ Szerkesztve ]

  • Shufny

    őstag

    válasz stiggy #11720 üzenetére

    Külföldi rendeléssel mindig gond a garancia, viszont én úgy látom, hogy jobban bírják, mint a jelenleg itthon kapható termékek. Aztán lehet, hogy csak jobban vigyáz rá az, aki ennyire utánajárt. :) (tudtommal mellesleg kábelre itthon sem jár garancia)

    Ha mindenképpen kerülnéd az IEM -eket: [link] , [link]

    Amiket sokat emlegetnek: Yuin és Sunrise fülesek, AKG K317/319 , Sennheiser MX760 és olcsók között MX470/471.

    Nekem sincs jó tapasztalatom az ilyenekkel, de egyik felsoroltat se próbáltam még.

  • őstag

    válasz Shufny #11724 üzenetére

    Az AKG K317-est nem ajánlanám senkinek. Ezt elég sokat hallgattam, és ha azt mondom, hogy visszaváltottam az iPhone gyári fülesére, és felüdülést jelentett, akkor mindent elmondtam.. Most kezdem értékelni, vannak mélyei, csak gyengén hallani, de sejteti, hogyan kéne szólnia. Ne felejtsük el, hogy nem agybadugós. Sajnos a közepe kissé eltúlzott, ezért nagy hangerőn ez is fárasztó. A magasokból kihallani a fémes ízt, szépek, de ugyan olyan halkak mint a mélyei. Ami viszont pozitívum, hogy a hangszereket jobban megkülönbözteti az átlagnál, ezért jobb tere van az átlagnál a kategóriájában. Érdekes, hogy más készülékben - már amelyik képes kezelni - (N900) elveszti azt a kevés pozitív tulajdonságait, és nagyon átlagosan tud szólni. Ergo, az Apple az iPhone-hoz optimalizálta.Ha jól tudom hamisítják, vagy utánagyártják. A kategóriájában 70%-ot simán adnák neki.

  • Shufny

    őstag

    válasz DemonDani #12008 üzenetére

    Brainwavz -oknak kifejezetten tartós kábele van. Zavarhat egyeseket, hogy van egy kis memóriája, de nekem pont praktikus. Nem fül fölött hordva természetesen ez is vezeti a hangot, de nem tudom, hogy az Xears -ekhez képest milyen. Állítólag kevésbé, én csak a K330 -hoz tudom hasonlítani, annál ebben is jobbak. Egyébként nekem a K315 is problémamentesen kibírt 1 évet (azóta sincs baja, csak nem használom), pedig állítólag hajlamos megtörni az AKG fülhallgató kábel.

    Erről meg annyit, hogy én a K315 -ről nem olvastam jókat, viszont az MX760 -at nagyon istenítették páran head-fi -n. MX400 -amat sajnos továbbra sem találom. Mikor megvettem a K315 -öt, akkor sokkal jobban tetszett a Sennheiser -nél (amiről szintél olvastam jókat), de ki kéne próbálnom megint rendesen. :B

    Egyébként K317/319 -re is nagyon jókat mondanak páran... páran meg nem. Abban mondjuk egyetértenek, hogy túl nagyok, ami könnyen lehet probléma. Messze a legnehezebb szerintem az ilyen fülhallgatókon kiigazodni.

    Szóval nem esik nehezemre elhinni, hogy az MX760 jobb a K315 -nél. Annyit tudok talán segíteni, hogy az a nyílás hátoldalán az átlagosnál is alacsonyabb szigetelést jelent, és lehet, hogy a kialakítása is rosszabb a Sennheisernél. A hangerőszabályzó engem idegesít (mondjuk mindenen idegesítene, de van amin kisebb). Hogy pozitívat is mondjak: ha nem számítana az izoláció, lehet hogy szivesebben hallgatnám a K330 -nál. :D

    Az MX760 -nak meg mindenki utálja a toldós kábelét.

  • stiggy

    tag

    válasz Shufny #12025 üzenetére

    K317/319-t tudom ajánlani K319-hez volt szerencsém. Mikor kipróbáltam komolyan meglepődtem. :Y

    Egyrészt azért, mert egyáltalán nem kompatibilis a füllkagylóimmal :D
    Másrészt meglepően lágyan, kellemesen szól. Kicsit hangsúlyos a basszus de nem megy a többi tartomány kárára.

    A k319 árát kicsit sokallom, de ha olcsóbban hozzá tudsz jutni mondjuk itt az aprón akkor jó vásárt csinálhatsz vele. (de akkor meg mérlegelni kell garancia értékét) Persze, ha kényelmesnek találod. :)

    @ bigmasterg

    Tetszenek a képek! :C Szép munka! :)

    [ Szerkesztve ]

  • Shufny

    őstag

    válasz Dave™ #12350 üzenetére

    A baj csak az szerintem, hogy kevésbé univerzális a kialakítás. Egyébként simán lehet "high-end". Pláne, hogy ez esetben azt kell érteni alatta, hogy a legjobb "earbud". (na meg, ha az Xears annak számít, akkor ezek is simán :P)
    Egyébként jópár drága darab van még, és állítólag az AS-Charm megüti a PK1 szintjét. Csak fele annyiba kerül. Bár úgy vettem észre, hogy itt csak az ár duplázást ismerik, szóval csak "1 -gyel" olcsóbb. :D

    Ha már témánál vagyunk, és pont kérdezte sparc, akkor itt egy összehasonlítás pár ilyen fülhallgatóról: [link] Mások egyébként jobban vélekednek az AKG -ról (kostalex, ClieOS) , és egyiket se fogod tudni beszerezni a K317 aprós ára közelében.

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Shufny #12353 üzenetére

    Egyszer vettem valami K317 kialakítású fülest, de akkora volt a fülbe dugója, hogy egyszerűen nem fért el. Baromi vastag és nagy is.
    Másik dolog, hogy a hangja is eszement gyenge volt.

  • Shufny

    őstag

    válasz Quent1n #14123 üzenetére

    Sokat sehol nem beszélnek az ilyen fülhallgatókról, és soha nem is beszéltek. Kipróbálni meg szintén nem lehet szinte sehol (nem véletlenül mondjuk). Itt viszont beszéltünk már ezekről (a K317/9 -ről is), csak sajnos a keresés nem divat nálunk. :(

    Egy kis segítség: ennek meg ennek a közelében beszéltünk például ezekről.

    [ Szerkesztve ]

  • Shufny

    őstag

    válasz slfln #16360 üzenetére

    Mint látod, én sem szoktam ajánlani nyélből ezeket. Szerencsére nem is érdekelnek senkit a $150 -os darabok. :D Arra akartam kilyukadni ismét, hogy nem értek egyet az "ilyen műfajhoz, ilyen fülest" gondolkodással. Pláne, ha a műfaj az "elektronikus". Akkor már sokkal inkább számít a zenéhez való hozzáállása. Egyébként van olyan zene, aminek nem áll jól a K601 (vagy bármi, gyors és feszes méllyel), mert túl gyorsan lecseng. Ha ezeken is bebúgna rendesen, akkor nem lehetne megmaradni a szórakozóhelyen, a gyengén csillapított, méteres átmérőjű mélynyomóktól. Én viszont messze nem sorolnék ide minden "mélyorintált zenét". Csak a nagyon "badass" dubsteppeket mondjuk. Ezt írtam is korábban a fejeses topicban, mikor AMDFan -nal beszéltünk erről. Nekem pár ilyen számnál olyan érzésem van, mint amikor egy kölyökkutya lábtörlőt marcangol. Nagyon vad akar lenni, de képtelen vagy komolyan venni. Szerintem te is ezt írtad most lényegében.

    Én speciel az összegzéssel soha nem foglalkoztam. Igazából csak zavar, hogy keresni kell az SQ pontszámokat. :D Egyébként igen, biztos a tetején lesz. És úgy olvastam, hogy már most is várni kell rá minimum egy hónapot. Meg ugye jön a két új szín, viszont lehagyják a kemény tokot. :(

    Dj Polc v.2: Egyik legrosszabb vételként tartják számon. (Igen, mielőtt megjegyzi valaki. Úgy tűnik, hogy a háza nagyon hasonló az alpháéhoz.)

    JackFeryll: Sokmindent nyugodtan lehet venni ebay -ről. Sennheiser fülhallgatót nem.
    Lesz 3k -ért eladó Brainwavz Alpha -m. A CX280 szintjét lehet, hogy hozza.

    Morden24: Nagyon kevés vélemény van earbud -okról. Mivel nem divatosak, így közel sem pörög annyira a piac, mint az IEM -eknél. Én még nem igazán tudom elhelyezni őket sehogy. A K317/19 (csak a hangerőszabályzóban térnek el) -ről is olvastam jókat is, meg rosszakat is. Az biztos, hogy nagyon nagyok, szóval a többségnek közel sem kényelmes. Ez okozhatja is akár az eltérő véleményeket a hangjáról. Az MX 880 -ról olvastam már többször jót. Nekem kicsit úgy tűnik, hogy elég kemény középmély kiemelése van. Jelenleg egyébként a 9wave -ekre várnak. Állítólag elég jók. Az olcsóbbik $60 környékére várható.

    Összefoglalva: Nem véletlenül terjedtek el most ennyire az IEM -ek, de ha mindenképpen kerülöd, akkor az MX 880 elég biztonságos választásnak tűnik.

    [ Szerkesztve ]

  • default.

    őstag

    Sziasztok!

    AKG K317-ről és AKG K319-ről mi a véleményetek?

    (A K319-et miért árulják 5000-ért is meg 20.000-ért is ???
    nem értem!!)

    köszi

  • Shufny

    őstag

    válasz default. #17424 üzenetére

    Van kereső: K319 , K317

    Az ára valószínűleg annak köszönhető, hogy egyes boltok észrevették ezeket. Továbbá most jönnek az új modellek, és bár még nem hallottam ezeknek az utódjáról, de lehet, hogy le lesznek cserélve. A nagyon eltérő kommentek a hangjáról elsősorban a passzolási problémákból adódnak.

    [ Szerkesztve ]

  • Shufny

    őstag

    válasz zack #17719 üzenetére

    Akkor bővebben, mert egyébként igazatok van. Elnézést kérek, tényleg túloztam.

    Szóval egyrészt nézhetjük úgy a dolgot, hogy sima fülhallgatóban 8k -ért már kapható nála jobb. Vagy hogy csak mikrofonnal is van azonos színtű, de teljesen más karakterű, már 10k -ért. Leginkább, hogy Xcape/RE0 kapható az árából.
    Másrészt úgy is nézhetjük, hogy mik azok, amiken van gomb is, leginkább 3. Az SP51P már elég közel van árban mire ideér külföldről, és azért nem alázza porig. Ráadásul csak 1 gomb, ami bár használható zene léptetéshez is, gondolom körülményesebb. Külföldön van még pár az árkategóriájában, de nem néztem végig, hogy melyik szerezhető be ezen az áron nálunk. Könnyen lehet, hogy egyik sem. (például a Realvoice, vagy ugye már a HF3 is elég közel van)

    Hogy a tulajok elégedettek... a HPM-70 és CX300 tulajok is elégedettek, ez magában nem jelent semmit, ezt jól tudod te is. A tech oldalak audio tesztjei meg enyhén szólva nevetségesek. A probléma nem az, hogy a 40k -s kategóriához szokottaknak kevés, amit tud, hanem aki a 18k -s vagy akár egy Xears XR -hez szokott, már annak is. Gyorsan változnak az elvárások a piacon. Elég sok modell még nem is létezett, mikor a jelenlegi tulajok vették az S4 -et, vagy nem hallottak róla. Mellesleg elég régóta ennyi itt az S4i, és a bolt továbbra sem túl bíztató, de lehet, hogy tényleg megemberelték magukat. Garancia nem sokkal egyszerűbb rajtuk keresztül tudtommal.

    Toldóknak nem néztem rendesen utána, de nem aggódnék túlzottan a hangminőségért.

    Tehát mindent nézve nincs hasonlóan kézenfekvő alternatíva, de azért ajánlunk, hogy azt is mondjuk, ami nincs az orruk előtt. Hiszen azt megtalálják maguktól is. Jeleleg a Beyerdynamic forgalmazók felkeresését ajánlanám. Ennyiért be kéne tudják szerezni az MMX101 iE -t vagy a régi MMX100 -at. Sajnos ez is 1 gombos, ahogy nézem. :( Vállalkozóbb kedvűeknek javaslom mondjuk joker thread -jében szereplő mikrofonosok felkutatását. Hátha valahonnan beszerezhetőek.

    fapaci: Eddig az RE0 az egyetlen cucc, amit hiányolok néha, miután vissza kellett adjam. Nekem nagyon bejött, annak ellenére, hogy a mélyre vagyok a legháklisabb, és vitathatlanul eléggé le van csapva a legalja. Az fura, ha könnyebben hajtható a Koss -nál, mert a 64 ohm miatt viszonylag halkan szólnak vele a hordozható eszközök. Meg a 100dB/1mW se túl érzékeny.

    arpi145: Keress rá a topicban a K317 -re és a K319 -re. Többet azóta sem tudunk.

    macera2: Nem hasonlítható össze a két dolog. Kialakítástól függhet, hogy mennyire számít a behelyezés, de ezt paramatérekkel nem igazán lehet megadni. Tapasztalatokból nagyjábók kiderül melyik mennyire kényes. Nem tudom hogyan szeretnétek választ kapni, ha nem írjátok le pontosan mivel volt tapasztalatotok. Kérlek ezt előbb tedd meg. Az is lehet, hogy nem jó mérettel próbálod. Vagy nem mindent lehet berakni sima tuszkolással. Úgy érdemes, hogy felhúzod a füledet, és kinyitod a szádat közben: Basic Guide To In Ear Canalphones

    [ Szerkesztve ]

  • DBAtti

    aktív tag

    Sziasztok!

    Replacement szivacsot keresek AKG K317-re, mert a gyári elkoszolódott, illetve elfoszlott.
    Nincsenek speciális igényeim, lehet fehér-fekete, akármilyen. Csak azért jelöltem meg a típust, mert tudtommal nagyobb darabok az átlagnál ezek az AKG-k.

    Cél: olcsó, és használható, nem fogja le/ torzítja nagyon a hangot.
    kb. ennyi. Itthon hol lehet ilyen szivacsokat kapni?

    [ Szerkesztve ]

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

  • Archanon

    őstag

    Sziasztok!

    A közeljövőben szeretnék egy ár/érték arányban jó, de olcsó fülest venni, ebben kérném egy kicsit a segítségeteket. Eddig az AKG füleseivel volt dolgom [továbbá néhány gyárival], itt az aprón mindig olcsón hozzájuk lehetett jutni. Volt már k313, k319-esem, illetve öcskösnek anno nagynéném vett egy k309-et, egyik jó barátom pedig egy k315 tulajdonosának tudhatta magát, tehát volt módom ezeket is kipróbálni. Mondjuk már jó régen... k309-ről szerintem mondanom sem kell, hogy katasztrófa. :) Első fülesem a k319 volt, nagyon szerettem, de másfél év után sajnos alaposan megnyúztam, eztán többszöri kábeljavítás után végül teljesen meghalt. Sok ideig rá voltam szorulva egy Nokia fülesre, ami egyébként egész jól szól, csak marhára dobozhangú. Valamivel utána vettem egy k313-as fülest, nagyságrendekkel jobban meg voltam elégedve vele, aztán jóval később, mikor megvettem itthoni használatra a Superlux HD681 fejesemet egy Xonar DG hangkarival, rájöttem, hogy valami nagyon dobozhang volt még az is. :DDD Mondjuk árához képest... 2 ezret megért. Azóta viszont megmurdált az is, és a Nokia füles is a végére jár, bizonyos frekvenciáknál már megszakad, szétrecseg, még halk hangerőn is... zongora dallamokra pl. használhatatlan, karcos bakelitlemezt megszégyenítően rossz...

    Gondolkodom ismét egy k313 vagy egy k315 vásárlásán [2-3ezerért apróról], de azért érdeklődnék, hogy van-e hasonló árkategóriában valami jó/ezeknél jobb minőségű, megbízható füles?

    Kritériumok:
    - Max. ~5ezer Ft körül, de már így is duplája az AKG-knek [ugyan nem a bolti áruknak]
    - Nem agybadugós kialakítású
    - lehetőségekhez képset szép hangzás, basszus legyen (!)
    - Jó ha befér egy aránylag kicsi fülbe is, no és persze benne is marad
    - minél tartósabb, szívósabb kábel természetesen előny
    - Mire kell: telefonról zenét hallgatni, itthonra fejes van
    - mindenféle zenére... ;]

    Tudom, hogy ennyiért nem várhatok csodákat, de azért mégis... :))

    Ha már 5ezer, szintén aprón láttam az AKG k317-est ennyiért. No de a k319-el való tapasztalataim után inkább mégsem venném, mivel jókora darab volt az is, csak szivaccsal volt képes a fülemben maradni. Olvasgattam a topicban is, láttam, hogy pl. a Sennheiser MX 470, illetve a 471 is gyakran volt ajánlva. Ezek mennyire dobozhangúak, illetve a fenti AKG-khez viszonyítva megéri plusz 3ezret fizetni rájuk? 470 és 471 között van érdemi különbség a dizájnon és a pár száz Ft-os árdifferencián kívül?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • DBAtti

    aktív tag

    Sziasztok!

    Úgy tűnik végleg kipurcan az AKG K317-esem, a régi Senn MX400 (ha jól emlékszem) és félsüket lett nemrég, sokáig húzta.
    Most meg kellene tudnom, mik közül választhatok, szigorúan EARBUD fronton.
    Keretet nem írok, indokolt esetben 10k fölé is léphetünk (mondjuk egy használt Yuin PK1 ;))

    zenei stílus: mindenevő, elsődlegesen rock, metal, jazz, blues, swing
    karakter: earbudtól én még nem hallottam rendes mélyeket, se a K317, se az MX400, se a Sony 818LP... szóval ettől nem rettegek, a lényeg, hogy ne essen szét a hangkép, jó lenne ha minél teltebben szólna.
    felépítés: ha lehet szimmetrikus
    egyéb: csak semmi varázslat, nem használok headsetet, mivel mindig tönkremegy, lehetőleg kerülném a távirányítót és hangerő szabályozót.

    Az ajánlott listát elolvastam, de vannak benne már kifutott modellek is. Ami a K317-esemben különösen bosszantott az minősége: 1.5 év rendes használat alatt tönkrement.
    Mit tudnátok első körben ajánlani?

    Megijedtem, hogy elnéztem a topicot és fejeshez írtam, ugyanazok az arcok ugyanúgy fejhallgatókról beszélgetnek :DDD , de gyorsan visszaolvastam kicsit, és látom hogy jó helyen járok.

    [ Szerkesztve ]

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

  • DBAtti

    aktív tag

    válasz DBAtti #31912 üzenetére

    Senn MX sorozat tagjairól esetleg tudtok nyilatkozni?
    Melyik érdemes vétel közülük, melyik vacak, mennyit bírnak a beépített hangerőszabályozók ( :((( ), stb.

    AKG K319 hangja mennyiben térhet el a K317-től? Utóbbi nem rossz, de nem nyűgözött le. 4500-ért jó volt innen PH-ról.

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

  • Krisz1000

    tag

    Sziasztok! fülbe helyezhető cuccot szeretnék, a lehető legjobb minőségűt. Tudom, hogy az agybadugós jobb, de egyéb okok miatt füldugóval alszom, nagyon rosszul tolerálom, ha ezen kivül be van dugva a fülem, szóval az nem jön szóba. visszaolvastam, látom, hagyományosban kinálati piac van :-/

    kifejezetten szép, kiegyensúlyozott, transzparens hangút szeretnék, sokféle zenét hallgatok. először is, nincs vkinek egy jó állapotú eladó K317/319? azt szerettem volna, :R csak már nem árulják.

    amire még gondoltam:
    -Apple Earpods, http://www.argep.hu/product_2155801.html , olvastam jó tesztet, de olyat is, ahol nincsenek elájulva tőle, pl http://www.pcpro.co.uk/reviews/headphones/377005/apple-earpods
    -K318, amit egyenletes hangúnak írnak, és van egy hely, ahol gyanúsan olcsón árulják, http://plazamarket.hu/karacsonyig-rendelheto-termekek/ajanlataink/akg-k318-fulhallgato-fejhallgato.html?limit=75 , szerintetek ez rendben van, nem hamis, már ha léteznek hamisítványok? mert máshol 14 ezer.
    -K315, ami 6-7 ezer, ennyiért komoly minőséget nehezen tudok elképzelni, viszont van olyan teszt, ahol áradoznak, http://www.areadvd.de/hardware/2008/akg_k315.shtml , fotókon nem tűnik gagyinak, főleg jó lenne tudni, h a 318-hoz képest milyen.

    és akkor még pár, ami kapható,
    -Senn MX471 http://extremeaudio.hu/bolt#!/~/product/id=15891407
    -Senn MX880 http://www.tajtimusic.hu/Sennheiser/Hangositas/Egyeb/Fulhallgato/Sennheiser-MX-880.html?keyword=mx+880
    -Senn MX470/580, az az érzésem, h ez a kettő ugyanaz, csak az egyiken hangerőszab. is van. http://www.argep.hu/product_1247135.html
    az első 3-hoz képest lehetnek olyan jók, hogy kimenjek budaörsre meghallhatni őket?

    egyéb tuti tipp, fekete ló esetleg Tőletek? olyan igazi oldschool, jó minőségű earbud-ot szeretnék.

    előre is köszi, K. :R

  • Krisz1000

    tag

    válasz bucsher #39405 üzenetére

    Köszi a választ, és bocs a kérdésért, de ezt mire alapozod, mármint hogy mind szar? Sajnos nagyon rossz itt a kereső, de most a guglival jobb találatokat kaptam innen earbud témában

    vki itt írta, h az mx880 még talán jobb, mint a pk2 (so-so) és a head-fi-n is jókat írnak róla.
    K317-et és mx580-at is dícsérik ott
    earpodsról meg itt mondtatok jókat...
    k315 nél értem amit írsz, de bizti, h ugyanaz a mostani, mint a 10 évvel ezelőtti..? persze ezek után azt már tuti nem fogom venni, gyanúsan olcsó...

    nem "kötözködésnek" szántam, csak érdekelt vna, h szar alatt mit értesz..? s3-ashoz és egyéb jó minőségű tablethez (nexus stb) szeretném használni, sznobéria nélkül, nyilván nem előerősítővel, és heteket se szeretnék várni a fülesre, ebayről stb, MOST kéne... pk2-re azt is írták, h utcán tök használhatatlan, mert semmit nem szigetel, teljesen nyitott... az nekem megint nem jó. nekem utcára is earbud kéne (régen is az volt)

    a szarvas hibákat szeretném kiszűrni, sok/kevés basszus, dobozhang(!), magasok vágása, vagy cincogás (fejfájdító magas-közép). ha ez oké, még úgyis EQ-zni kell... (erre android/poweramp-ot vagy Winamp alatt Izotope Ozone-t szoktam használni)

    sokat segítene, ha az országban elérhető earbud-ból tudnátok vmelyiket mondani.

    Előre is köszi :P

    bucsher válasza Krisz1000 (#39404) üzenetére

    Ezek mind szarok amiket felsoroltál :)
    Yuin-ról szoktak áradozni, abból is a PK2 ha nincs sok pénzed + egy hordozható erősítőd (mert akkor viszont a PK1 már állítólag igazán jó).

    (Van 315ös AKG-m, valami 10 éve vettem, na az egy nagy semmi, még a sansa gyári fülese is sokkal de sokkal jobb, ami ugye lejátszóval együtt volt 7000ft)

    Sajnos az összes gyártó fülbedugósra gyúr, nincs semmi earbud kínálat. Egyébként tényleg jobbak, de megértem, ha nem szeretnél nappalra is fülbedugót.

Új hozzászólás Aktív témák