Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peter.tamas

    csendes tag

    válasz #16820480 #52241 üzenetére

    Pontosan azért, amit írsz, hasonlítottam össze viszonylag népszerűbb fülessel, mint a CX300 II, meg az AKG K324p, mert azt már többen hallottak itt.

    Anno, mikor a CX300-at vettem, az egész fórum attól volt oda, kb mint most a Pistontól, hogy az a legjobb, a csúcs, űber, király, fasza, meg stb, ez jópár évvel ezelőtt volt. Abban nem csalódtam, azt hozta, amit tőle vártam. Ebben viszont igen.

    Nem tudom hogy írjam le másképp. Főleg, hogy a kolléga hasonló stílusú zenét szeretne hallgatni. Nyílván aki dubstepet hallgat, nem a csilingelő magasok, meg a szép középtartomány érdekli, hanem hogy a basszust hallja, mindenekfelett.

    Én hozzá vagyok szokva, hogy az autómba elég brutális hifirendszer van/volt, 140dB fölötti hangnyomással, nyílván nem ezt várom el egy fülhallgatótól, de tudom mi az ami nekem kell, és a Piston nem ezt nyújtja.

    Nekem egy ESX Quantum 6.2C első szett van a kocsimba, Audio System MX 120.2 erősítővel, mostmár Alpine 9833R fejegységgel, illetve egy dupla Crunch Fatboy 30-as nyomó, Rodek R2200N erősítővel, Connection réz kábelekkel, réz sarukkal. Tudom, hogy hol kezdődik egy komolyabb zenei rendszer. Volt ezelőtt 2 évvel olyan hifi az autómba, ami közelebb volt az 1 millióhoz, mint a félhez...
    Itthon sajnos a szomszédok alacsony tűréshatára miatt csak egy Akai rendszer van: Akai AS030RA 780B házimozi erősítő, SS016A-655MK 5.0-s hangfalszettel.

    De valami kell útközbe is, erre szolgálna a fülhallgató. Sajnos a Piston 2 nem felel meg az elvárásaimnak.

    Ami pedig IEM létére ugyanúgy szól, mint egy Apple Earpods, az szerintem mindennek mondható, de hiperszupernek nem. :(

Új hozzászólás Aktív témák