Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz DM-Fan #507 üzenetére

    Bocsi, a láma kérdésért, de elvileg melyik a jobb, már az Ohm érték szempontjából, a kisebb, vagy a nagyobb?:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Mic ACE

    aktív tag

    válasz DM-Fan #507 üzenetére

    Ok, előre bocsátom, hogy Plugot nem hallgattam, és azt is, hogy a Sony mundérját végképp nem akarom védeni, de erősen kiemelném, hogy mindenkinek tiszta legyen, hogy amit írtál az a Kosshoz viszonyított személyes tapasztalatod, nem abszolút értelemben kell venni. A Sony abszolút kategóriában ugyanis a legkevésbé sem szól ''vékonykán'', és dinamika is bőven van benne. Relativ pl. a Sennheiser MX-ekhez képest pedig kategóriával jobb, (mint az ára is mutatja). Ami pedig a Sony torzítását illeti, még sohasem tapasztaltam, sőt volt egy olyan zeném, amelyik eddig minden hangszót legalább hajszálnyit megfingatott nagy hangerőnél, olyan érzése volt az embernek, mintha ''harapna'' (vagy ''rágna''?) a mély, és csak a Sonynál jött ki, hogy nem rág, de annyira necces a mély ereje a felvételben, hogy olykor picit túl erős is, és torzít, de ez a felvétel hibája. Ezt csak is a Sony-n tudtam kivenni, a többi hangszóró, vagy fülhallgató mind fosott nagyobb hangerőnél. A Maxell-ről pedig csak annyit, hogy volt szerencsém egy picit ''jobb minőségű'' Maxell fülest egy ''jobb minőségű'' Panasoniccal összavetni egyszer (a típusokra nem emlékszem), és meg kell mondanom siralmasan szólt a Maxell. Persze ez nem törvényszerű, de mintenesetre elgondolkodtató.

    "De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

Új hozzászólás Aktív témák