Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narakh

    senior tag

    válasz honfoglalo #44434 üzenetére

    "Nem sok mikrofonos ajánlottról van tudomásom 10 és 30 között."
    Lehetséges, hogy azért, mert 50 USD-től fölfelé már nem annyira a mobiltelefonos közönséget célozzák meg. :P

    Az MA750i kábele strapabíróbbnak tűnik az átlagnál, azt aláírom, de ez önmagában nem életbiztosítás. A magam részéről például sosem vigyáztam különösebben a füleseimre, mégis kibírtak két-három éveket a nyeszlettebbek is. Ezzel az erővel akinél egy évig se húzzák, az egy RHA-t is pikk-pakk legyilkol (no offensz). Gagyi összeszerelésről meg mondjuk a SoundMagic-ek, pláne a Vsonic-ok tekintetében meglátásom szerint pont nem nagyon beszélhetünk, még ha nem is feltétlenül prémiumkategóriás anyagokkal dolgoznak.

    Félre ne érts, az MA750i-t egy kimondottan korrekt fülesnek tartom, és az alapján, amit hallottam belőle, még nagyjából az áfástul huszonkilencezres árával is ki vagyok békülve (egy GR07-viszonylatban például). Azt viszont abszolút overkillnek és értelmetlennek tartom, hogy valaki nettó nulla hifis tapasztalattal - ezáltal minimális elvárással - kapásból egy akkora értékű darabra költse a pénzét, amiből kijönne három másik, amivel ugyanúgy boldog lenne, csak mert az az átlagosnál jobban tűri a mostoha bánásmódot, és "legalább van rajta mikrofon". Okos ember a valós igényei felmérésével választ, azok pedig szerintem egy "avatatlan" esetében nem ütik meg azt a szintet, ami ilyen összeg beinvesztálását indokolná.

    Ezt a mikrofon-mizériát különben sem értem. Harmincezres tételnél az ember azért tudja már eldönteni, hogy fülhallgatót vagy mobiltelefon-tartozékot akar (szintén no offensz)...

    [ Szerkesztve ]

    "This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

  • kemcso

    Ármester

    válasz honfoglalo #44434 üzenetére

    De nem is kell 10-30 között ajánlani, amikor a kolléga olyan kérdést tett fel, hogy 10 alatt és 10-20 között. Előbbire pl a meelec M6P, utóbbira meg a E10M...

    (#44435) Narakh + (#44436) sheratan +1! Ez a 30 körül már minek mikrofon nekem is eszembe jutott, de nem akartam belekezdeni egy ilyen vitába: sztem is teljesen idegen igény már egy ilyen minőségű fülestől, hogy mikrofon is legyen rajta, de mint látjuk a Westone új szériáit is úgy hirdetik, hogy szifon kompatibilis....

    Én a 750-et az AK-ról hallgattam, mint mindent, de azzal is erősen a GR07 alá tenném (ami kábelvastagságban nem nagyon marad el tőle)

Új hozzászólás Aktív témák