Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz ggeleven #33918 üzenetére

    Nem tudok 100 szazlekos tesztalany lenni ugyanis az egik fulem kicsit be van dugulva. Az biztos hogy a kabel es a harangok lehetnenek kicsit minosegiebbek. Vicces hogy a dobozon nagybetukkel virit hogy noise isolating, raneztem a harangokra, hogy ezt most tenyleg ezekkel gondoltak ? Papirvekony a szilikon, mshol lattm hogy szivaccsal pimpeltek meg, leh majbeprobalom.

    A mikrofon kb pont jo magassagban van, nekem kicsit lehetne lejjebb is.

    A hang mindenkeppen a kozeptartomanyban a legerosebb, nem vettem eszre jelentos torzulast a magasoknal es melyeknel, de nem bassheadeknek valo darab.

    A kozep viszont gyonyoruen csilingel, szerintem nem a hangszine a legerosebb pontja a fulesnek, en szemely szerint eg hangyanyival melegebb tonust el tudnek kepzelni, de a terhatas, es a stage-effekt az remek. Olyan dolgokat is kihall az ember mirol elotte azt sem tudta ott van. A billentyus hangszereknek brutal jo hangja van rajta.

    En foleg 70-80as evek rockot hallgatok, amikben van rendes billentyu szolo es enek is, azokkal szepen banik, a gitarszolokkal meg lehet csiszolni kell majd kicsit az equalizeren. Bar ezerosen felvetelfuggo is.

    Egyelore poweramppal (kikapcsolt beats) es htc one x el tesztelgetem. A penzet biztos megerte, de ha a kabelt es a harangokat kicsit minosegibben oldjak meg, akkor tenyleg bestbuy.

    A kepek amugy megtevesztoek, a haz nem fekete hanem inkabb sotetbarna, rezes arnyalatu. Nekem az egyik vetocso sjnos egy picit sorjas maradt. A rendes izolaciohoz minimum a ketlepcsos szilikon kell hozza, ful mogott elvezetve kevesbe izolal, kenyelmetlenebb, illetve a mikrofon is feljebb csuszik a kevesbe hasznalhato magassagba. Javallott a hagyomanyos viselet. Kerdes hogy a tervezok minek szantak, illetve hagyomanyos viselet eseten a mikrofonnak melyik oldalon kellene lenni ? Jobb oldalra esik ami nekem kicsit fura

    Viszont a mikrofon es a leptetes toketesen mukodik androidos telon is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák