Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xabi78

    aktív tag

    válasz #16820480 #23185 üzenetére

    SzVSz ha a zenehallgatás is szempont, akkor androidból jelenleg a SGS és a Nexus a jó választás. A többi nem éri el az iPhone szintjét, sajnos. Egyébiránt az SGS se volt valami nagyszerű, amíg az XDAsok nem írtak a wolfsonnal karöltve néhány sort a kernelbe. Egy ideig volt arról is szó, hogy a samsung implementálja a gyári kernelbe is, de ez nem történt meg.
    Az SGSbe Yamaha hangchip van, ami egyértelmű visszalépés sajnos. A Sonyk hangchipje sem egy nagy etvasz, papíron bár jobb, mint a wolfson, a tapasztalatok sajnos nem ezt támasztják alá.
    Én nem váltanék :N Sőt, az SGSemet is azért nem cserélem le, mert egyelőre kielégíti az összes igényemet, és emellett nagyon szépen szól.
    De azért már várnék egy wolfson chipes 2 (4?)magos csodát. Ha az SGS3ba beletennék, akkor erősen gondolkoznék a váltáson. Vagy nem is gondolkoznék? :DDD

    Kvg: az SGS jó alap, ebben az árkategóriában nagyon jó vételek vannak. Az a kérdés, milyen hangképet szeretsz. A cx300 után analitikusat semmiképpen nem ajánlanék, ami számodra érdekes lehet, az a Xears TDII-III, XE200, Brainwavz M2, Proalpha, első körben.

    [ Szerkesztve ]

    Cave canem!

  • zack

    nagyúr

    válasz #16820480 #23185 üzenetére

    Lehet nem fogok akkor cserélni. :( Az anyagi mozgásterem eléggé be van szűkülve így február elején, mert az még megoldás lenne, ha fosnék a zenei részre, és vennék zenére egy Sansa Clip+ lejátszót.
    Csak hogy ez is tizenezer, és ha pl. a Sensation XE-t választom, arra még +12k rá kellene fizetnem ha eladtam az i4-et. Tehát ha most váltanék úgy hogy veszek külön mp3 lejátszót, akkor az elég sokba fájna (+25k), és akkor még csak az iPhone szintjén mozgok mindig, csak annyi különbséggel hogy Android OS-t használok. :U Arról nem is beszélve, hogy kellene vennem MicroSD-t is (12k), és valami normális tokot is.
    Szerintem nem lesz ebből a cseréből semmi...

    (#23193) Bodor

    Köszi a véleményedet. ;) Még egy érv a GS2 ellen.
    Bár azt azért nem értem, miért szarozod az iphone-t ha nem ismered? :U
    Azért kerül ennyibe, mert amint látod, egy közel 1,5 éves iPhone 4-et nem tudok elcserélni egyik jelenlegi csúcsmodellre se kissebb kompromisszumokkal.
    Zenében meg szinte biztosra veszem, hogy az egyik legjobb, ha nem a legjobb, ami egyik mostani 100k+ csúcsmodellnek sem az erőssége.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák