Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raven12

    senior tag

    válasz Dave™ #14013 üzenetére

    Hát asszem igen, w810i-hez járó szériafüles, valszeg az. Egészen addig nem is volt vele bajom, amíg a k550i-men járattam, ott szép hangja volt szerintem, főleg megabassal. Csak elromlott az érintkezése a telefonnak.

    Én - mivel főleg metált hallgatok, gitármuzsikát és egyebet, nem technot - így nem a hihetetlenül csengő magasak a legfontosabbak számomra, sokkal inkább a dübögő basszus.
    Nem baj, ha nem a világ legkiegyensúlyozottabb fülese, de mindenképpen számít, hogy minden hangtartományban minőséget adjon, de a 3 közül nekem, ha váalsztanom kell, a basszus a legfontosabb. Bár a fülbedugósok közül a legtöbbnek jó a basszusa, lévén alapból a füledben van, nem mindegy, hogy szimplán dübörög, vagy tisztán adja a mélyet.

    Mindenképpen hangozzon a lehető legszebben, ne parázzon a nagy hangerőtől, ha alapból kiemeli a basszust, külön jó, de mindenképpen adja vissza szépen a mélyeket, legyen kényelmes és nézzen ki valahogy (úgy értem, mondjuk ne legyen 5centis háza, ami kiáll az agyamból, mint egy jégcsap :D).

    Így meghatározva az igényeimet újra tudnád gondolni nekem a palettát? :D

    Úgy hallottam amúgy, hogy a Xears TD100 II és III is baromijó, azt is láttam 9000-ért. Ráadásul ahogy olvasom, azok mélyorientáltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák