Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz DemonDani #12008 üzenetére

    Eddig még nem panaszkodtak a minőségére, bár nem túl vastag, elég merev szerencsére, nem gubancolódik. Az elágazások és csatlakozások is nagyon korrekten vannak megoldva, szerintem nem lesz baj a tartósságával, de ez ugye csak idővel derül ki. A szélzaj sokkal kevésbé van jelen, mint a CX400-nál, számomra nem zavaró. A CX400-nál az volt. Ez a Xears XR120PRO II/XT120PRO-ra ment, a Brainwavz-okat passzolom.

  • Bici

    félisten

    válasz DemonDani #12008 üzenetére

    A Xears-ek kábele szerintem kiemelkedő minőségű, semmi gubanc, és már megfogdosva is lehet érezni, hogy minőségi.
    A szélzaj átlagos, semmi extra. A V-Moda-féle alacsony szintet nem éri el, de jobbat csak a hangminőségár arány jelentős rontása mellett találsz sztem.

    (#12009) Kerni62: Kukkants be ide: [link] :)
    Igen, minden fülesnél műxik antennaként a kábel. :K

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • Shufny

    őstag

    válasz DemonDani #12008 üzenetére

    Brainwavz -oknak kifejezetten tartós kábele van. Zavarhat egyeseket, hogy van egy kis memóriája, de nekem pont praktikus. Nem fül fölött hordva természetesen ez is vezeti a hangot, de nem tudom, hogy az Xears -ekhez képest milyen. Állítólag kevésbé, én csak a K330 -hoz tudom hasonlítani, annál ebben is jobbak. Egyébként nekem a K315 is problémamentesen kibírt 1 évet (azóta sincs baja, csak nem használom), pedig állítólag hajlamos megtörni az AKG fülhallgató kábel.

    Erről meg annyit, hogy én a K315 -ről nem olvastam jókat, viszont az MX760 -at nagyon istenítették páran head-fi -n. MX400 -amat sajnos továbbra sem találom. Mikor megvettem a K315 -öt, akkor sokkal jobban tetszett a Sennheiser -nél (amiről szintél olvastam jókat), de ki kéne próbálnom megint rendesen. :B

    Egyébként K317/319 -re is nagyon jókat mondanak páran... páran meg nem. Abban mondjuk egyetértenek, hogy túl nagyok, ami könnyen lehet probléma. Messze a legnehezebb szerintem az ilyen fülhallgatókon kiigazodni.

    Szóval nem esik nehezemre elhinni, hogy az MX760 jobb a K315 -nél. Annyit tudok talán segíteni, hogy az a nyílás hátoldalán az átlagosnál is alacsonyabb szigetelést jelent, és lehet, hogy a kialakítása is rosszabb a Sennheisernél. A hangerőszabályzó engem idegesít (mondjuk mindenen idegesítene, de van amin kisebb). Hogy pozitívat is mondjak: ha nem számítana az izoláció, lehet hogy szivesebben hallgatnám a K330 -nál. :D

    Az MX760 -nak meg mindenki utálja a toldós kábelét.

Új hozzászólás Aktív témák