Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz Shufny #11452 üzenetére

    A sunrise fülessel nekem nem volt ilyen problémám, mivel elég kicsi a fülem, és a közepes fülgumi elég szorosan illeszkedik bele.
    Azt kell mondanom a sunrise mélyeiről, hogy a legmélyebbre megy, amit valaha hallottam, (mélyebbre, mint a DBA-02), de nem nevezném basszusra kiélezettnek. Van, mélyre megy, de nem vonja el a figyelmet semmi másról. Nekem pont ez az ízlésem.
    Talán az armatúrás fülesek karcosabb hangja hiányzik picit, de nem annyira, hogy lemondjak a nagyon mély basszusokról, és a 10-11kHz feletti tartományról, és a rendkívül kiegyenlített hangzásról.
    A DBA-02 is szuperul szól, de nem ér dupla annyit, mint a sunrise, ráadásul a hatalmas mérete miatt könnyen kifordul a fülemből.

    mod: kb 3-4 hét múlva akarok vásárolni, addig aktívan nézni akarom a kínálatot.
    A részletesség érdekében lemondok a nagyon mély hangokról, de csak ha alacsony áron jutok hozzá. Ezért szóbajön még a SoundMagic pl50, amit meg akarok hallgatni, mert tartok tőle, hogy a magasakkal nem leszek elégedett. :B

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Shufny #11452 üzenetére

    Nem jó a szigetelés. Vagy csak a guminál, vagy maga a füles sem szigetel a legjobban. A biflange egyébként nekem sem szigetel jól, kicsit kitágítja a teret (messzebbről szól, de némileg mesterségesnek hat), viszont érzem, hogy nincs meg a rendes szigetelés és elvesznek részletek is, a mélyekről nem is beszélve. A foam megint nem a legjobb, mert az sem zár tökéletesen (illetve de, de gondolom valamennyi kiszökik a szivacson). Foammal ugyan nem kell eq-zni a mélyet, de megint csak elvesznek azok a részletek, amik miatt kifejezetten szeretem az XT120-at. A közepes szilikonnal meg minden tuti, csak oda meg már eq-zni kell a mélyet, mert úgy még sok is. De messze azzal a legjobb minden szempontból (a mély is, még ha le is kell venni).

Új hozzászólás Aktív témák