Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz kNG #87726 üzenetére

    Szia próbáltam és most rá is hallgattam egy picit. A DT880 valóban érzékeny téma a vivid forrásokkal. Először is a DAC-ot butítottam le, kivettem az Sbooster tápot és betettem egy telefontöltőt a helyére. Az eredmény nem maradt el. Megjelent a kása a magasokban, viszont a mély valamiért dögösebb lett mint a lineáris táppal. Érdekes, hogy ez a felállás közelebb hozta a két fejhallgatót. Sőt az izgágaság talán még jobban is állt a Beyernek, izgalmasabb lett a hangkép.A Sundara egyébként is mindig egy kicsit "angolos", talán ezért is viszik pl hangmérnöki munkákhoz is. De visszatérve a témához: akása a magasokban mindenhol jelen volt, de a Heresy szerintem nem volt önhibájából bántó még így sem.
    Átvittem az erősítőt a Chord TT2-höz, ha már lúd legyen kövér... ez talán a legmelegebb karakterű Chord és ügye van belső fejes erősítője is. A Sundarával hallgatva a két erősítő között a Heresy tere szűkebb, inkább középről jönnek a hangok. A DT880 levegősebb, teresebb, de egyikkel sem bántó. A Heresy a Sundarával hallhatóan vividebb, van egy kis plusz a magasban, ez nem egyértelmű a DT880-nal. Ami gond volt az megint a Charli XCX felvétel, mert a Sundara a Chordról hajtva úgy megdolgoztatja a Heresyt, hogy hallhatóan torzít.
    Ha kihagytam valamit szólj és megpróbálok válaszolni.

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák