Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NEXUS-6

    tag

    válasz Capt.Obvius #86345 üzenetére

    :) Hát igen, nehéz a Hamán-Akkormán arab hifistáról elnevezett spirálból kiszállni, lejönni az anyagról. :D
    Ha mégiscsak a lecserélés mellet döntesz, én biztos nem ítéllek el, az első CD dekkemet is kb 2 hónap után cseréltem, és az utódja sem volt nálam 1 évig. :D
    A harmadik lett az igazi, az haláláig bírta, lehet, hogy megjavíttatom.

    Kábelek meg sokszor elég jól leárazottan (20/30% off, vagy több) origiban megvásárolhatók, csak folyamatosan pörgetni kell a Hi-Fi boltokat, de sokszor az ár keresők is kiírják. avx.hu-n, jófogáson is elég jó a kínálat használtból. Szerintem attól sem kell félni.

    A D70s-nek lehetne sok tulajdonságát elemezni. De szerintem egy fontos jellemzője van, ami kiemelendő: ANALÓG hangja van. Ha ezt keresi az ember (mint pl én :D ), akkor egy főnyeremény, akár ezért az árért is. Sőt tekintve, hogy egy már elfogadható R2R DAC (amihez érdekes módon hasonlítható, pedig nem az) mennyibe kerül, akkor főleg. Ha más jellemző a fontosabb, akkor nyilván akár más cuccos lehet az, ami bejön.
    Igazából ez a tulajdonsága is olyan 4 nap járatás után jött ki, teljesedett ki rajta, addig egy átlagosnál kicsit jobb DAC képét mutatta.
    Ma meg, a 6. napon pl. meg megjött az igazi szakítós basszusa is. ;)

Új hozzászólás Aktív témák