Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ftiii

    csendes tag

    válasz pendre54 #74881 üzenetére

    Szerintem nem jó úton jársz. A Teac-nak elég jó fejes erősítője van. Nem ebben az arkategoriaban fogsz érdemben jobbat találni.

    Ha elfogadsz egy jótanácsot gondold meg, hogy mit szeretnél pontosan. Az én eddigi tapasztalataim szerint:
    Ha csak mást szeretnél:
    A fejesek között sokkal nagyobb a különbség mint az erősítők között inkább ott keresgélj. Az erősítők között is lesz különbség, de közel sem akkora.
    Ha lényegesen jobbat szeretnél mint a Teac erősítője, akkor az a használtan 150-200 ezres erősítők között lesz, alatta nem nagyon.
    Illetve a fejes azért nagyon fontos, mert ahhoz kell az erősítőt választanod. Sokkal fontosabb az erősítő és a fejes összhangja, mint bármi más.

    A saját tapasztalatom alapján:
    Nekem most egy Violectric V200 van mögötte, az lényegesen jobb, mint a beépített, de nem ég és föld a különbség, csak tisztább és jól megfogottabb egy picit és dinamikusabb, de ez utóbbi már inkább a más mint a jobb kategória.

    Én nagyon kíváncsi voltam az R2R11 re de kb azonnal hallatszott, hogy nem egy kategória a TEAC-kal a Denon D7200-al hallgatva.

    Ennek ellenére pl a Hifiman HE560- at jobban szerettem az R2R11-el.

    Szóval sajnos nincs más megoldás, mint keresgélni és kísérletezni, de a Te Beyered nem annyira szélsőséges füles, ha abból szeretnél sokkal jobbat kihozni, az a zsebbenyúlós megoldás felé visz.

    A fülesezés és az audio általában sajnos technikai sport :))

Új hozzászólás Aktív témák