Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • albinolynx

    őstag

    válasz bajnokpityu #19335 üzenetére

    Az egész onnan indult, hogy a gagyi tucat hifimet és a stereo tölcsér párt éjszakai üzemben leváltom egy fejessel. Leginkább filmezéshez, munka közbeni zene hallgatáshoz. Ehhez az igényeket végig zongorázva egy panasonic RP HTF600 tűnik a legjobb választásnak. Szerencsére nem tudok és nem is szeretnék 100k körüli fejesekre költeni, vagy még drágábbra.

    Most kitaláltam időközben, hogy egy DIY erősítővel, esetlegesen (úgysem bírom ki...) DAC-rel kiegészíteném a rendszeremet. Ez több nyűggel is jár, mert asztali gépen tudnám használni. Laptop feleslegessé válik. Ugye értelem szerűen a tölcsérek és a hifi is. Több hely, elfér helyére az asztali gép.

    Erre jön az erősítő probléma, hogy a DIY vonalon is van a szokásos "kismillió" fajta és semmi előéletem ilyesmivel kapcsolatban. Szóba került az O2 hangzás. A mai délutánig azt sem tudtam, mi az "O2". Hangzásvilág nem ismeréséről már ne is beszéljek.
    Én csupán egy semleges hangzású erősítőt szeretnék az egyáltalán nem high-end fülesemhez. Azért gondoltam az FH4-re, mert egyszerű és szinte semmi rálátásom nem volt a választékra. Egyszóval halvány lila f.....m sincs, hogy merre tovább. A fejes típusa egy biztos kiindulási alap. (Legalábbis egyelőre...)

    [ Szerkesztve ]

    Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

  • Bodz

    nagyúr

    válasz bajnokpityu #19335 üzenetére

    AB osztályú mindegyik Violectric. A marketing szerint így tudják a legkisebb torzítást elérni (valami ilyesmit olvastam, majd megkeresem). De (remélem idézhetlek) :DDD nem értek hozzá, lehet hülyeséget írtam. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák