Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ti^Em

    aktív tag

    válasz akooos #76446 üzenetére

    Csak ne felejtsük el hogy közel 300e forintos készülékről beszélünk amitől joggal várhattunk volna többet, a beharangozás szerint 30 % al kevesebb zaj stb... Én a képeken nem látom ezt a hatalmas újítást, amit nagyon bánok, mert most vásárolok egyet az asszonynak, csak a korábbi beharangozók alapján sokkal ütősebbnek gondoltuk páran. Ez nekem egy S8 update... a kamera nem hozott sokkal többet mint az S8 nak az oreó... és 300 e ft ért már igen csak verje szarrá a többi készüléket a kamerája. A Note 8 tól szintén sokkal többet vártam, nem beolvadnia kellene a többi közé ahogyan te is írtad, hanem megmutatni, hogy én azért vagyok a legfelsőbb kategória mert... ezzel szemben nem igen tudta megmutatni, nekem az s9 sem tudta megmutatni hogy mennyivel jobb mint az s8... persze vannak újítások, és tényleg elindult 1 irány, és értem hogy ez a kezdete annak az iránynak, de ár érték arányait tekintve okkal tehetem fel a kérdést, hogy ez mind? És nem azért mert mate 10 prot használok, mert azt én is elismerem, hogy a fenti tesztben az S9 sok képen jobb volt, hanem mert én tényleg azt hittem, hogy szarrá lesz verve a többi telefon most, a rekesz, a 30 % al jobb kamera... nem szánok 400 at telefonra, csak ezért nem veszek inkább X et az asszonynak, ( amit ugye úgyis én használnék :D ) engem nem győzött meg, a következő S lesz az talán ami már tényleg hozza a vártakat.

    Hozzáteszem, majd jönnek úgyis updatek, és változik a kamera... biztosan lesz még jobb, idővel meglátjuk. Egy biztos a mate 10 pro nál jobb képeket készít automatában ez tagadhatatlan. Ha ez a frissítésekkel csak javul akkor már lehet, hogy más véleményen leszek, de ez majd a használat közben derül ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák