Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage401

    senior tag

    Nem kötözködésképpen, mind makró illetve mind manuális beállításokat, amik nem útomunkával lett végezve. Illetve mobil telefonnal készült a kép, az mind idejön. Tehát a mondanivalódból azt veszem ki, hogy amoda az szerkesztettek. HDR is ha bekapcsolod már szerkesztésnek minősül? Az algoritmus számolja ki a telefonon és kreál a 3 képből 1. De külső program beavatkozása nélkül. 3 évem alatt, amióta itt vagyok mind makró mind tájkép ide jött. Ha volt rajta utódmunka akkor másik topikba lett kitárgyalva. Azért nem is értettem, hogy miért kellene amoda átfáradni, mivel a gyári alkalmazását használtam csak a készüléknek. Mert valaki írta, hogy unalmas már a virág, az oké elfogadtam, nem rinyáltam. De mobilfotózásnál, ha van rá fórum akkor oda szeretném tenni.

    Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

Új hozzászólás Aktív témák