Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz B1T3 #25707 üzenetére

    Akkor úgy mondom, hogy számomra közel tökéletes képminőséget ad :R

    #25708 hito: a napokban szabad leszek, kicsit több időt szánok a manuális funkció megismerésére. Most éjjel "manuáloztam" egy kicsit, és ez lett belőle :) A tuti az, hogy a kép sokkal szebb, világosabb, részletgazdagabb lett, mint amit a szememmel láttam, az ég ezzel a sötétkék árnyalatával, bahh...tetszik na. Tényleg nem volt ennyi fény, olyan szürke volt az egész (talán a Desire vissza tudta volna adni a hangulatot ;] ). Kell szereznek egy állványt, nincs mese...

    #25709 S e t h: mikor én elkezdtem látogatni ezt a topikot, akkor az volt a lényeg, hogy a telefonok képességeit szemléltessük. Mára egyre több a "fotós fotó" is, ami igazából nem baj, sőőőt, a legjobb, mikor a kettő együtt van jelen: képminőség+érdekes téma/meglátás. Meg hát tényleg nem baj az, ha nem csak MA-s tesztképek alapján dönthetik a leendő tulajok, hogy elég nekik a telefon teljesítmény, vagy pedig nem, és erre is tök jó ez a topik.

    #25711 legiaap: köszi, szerintem is. Te maradsz mumia vonalon? Nem csábulsz el? :U

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák