Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • JJános

    addikt

    válasz Qorthral #37760 üzenetére

    Köszönöm. :)

    És egy idevaló idézet, amin lehet gondolkodni: "A legtöbb ember a világon mindenkit meg akar változtatni, csak önmagát nem." :DDD

    2007-05-06 óta itt!

  • Nowhereman

    őstag

    válasz Qorthral #37760 üzenetére

    Először is, ne fogjuk a koreai koppanásra a buktát, mint ahogy Massa vb.-je se kispiké simlijén ment el. Ha nem szarháziskodta volna végig az évet a csapat, akkor Koreában már világbajnokként csattant volna a falnak. A szezont kezdték a 20 másodperces kerékcserékkel, majd mikor véletlen Vettel is szívott miatta, hupsz! - minden kerékcsere szuperül ment. Utána jöttek a rögtönzések: Törökország - csak az időmérőre érkezett diffúzor, spórolj a benyával! ; Kanada - váltócsere(ez csak gyanús lehet), a versenyen addig korcsolyáztatják a használt gumikkal, amíg a kerékcsere után épp Vettel mögé jöhet vissza; England - szárnycsere; Belgium - a harmadik helyen egy kört váratják az interre állással, hogy a másfél kör hátrányban lévő Sebike előbb kaphassa meg az esőgumiját. Monza után álltak rá a mostan is futó pszichés hadviselés + elfusizás kombóra. Ha Berger a Mercit megfedi, mert Sumi egyébként jogos megdicsérése szerinte árt Rosbergnek(miközben azért a mercinél őnála se spórolnak a dicsérő szavakkal), akkor ne mondja nekem, hogy nem volt egy utolsó szándékos aljas húzás, hogy egyoldalú Vettel tömjénezésen túl, mint szakértő élő adásban előadja, hogy Webber hátracsúszásban egy olyan ronccsal, amelynek csak egy kereke éri a földet Alonsot akarta megtorpedózni. Ha egy kis csapatnyi aljalabanc tökéletes kánonban muzsikál, ne mondja nekem senki, hogy nincs karmester! 30 éve nézem a sorozatot, de ez a legteljesebb pszichés hadviselés amit ez idő alatt láttam, és egyetlen amelyet egy csapat a saját pilótája ellen viselt.
    Ha meg ne adj isten meg pszichésen immúnis lenne valaki, még mindig tovább lehet lazítani a diffiművön...

    Utánam a kondenzcsik!

Aktív témák