Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeee

    senior tag

    válasz zolikaDB #210 üzenetére

    baaaa meg, Egy félórán keresztül irtam hogy hogy lehet megcsinálni 12-ora alatt erre meg ellszállt az egész :o :O :W :W :W :W :W

  • BloodPandus

    csendes tag

    válasz zolikaDB #210 üzenetére

    Gyors leszek a válasszal, mert nincs sok időm.
    Pénteken megyek haza a céges furgonnal, viszaem haza azokat a dolgokat, amikhez nem nyúltam uszkve 2 hete (tehát momentán nincs használatban, itt felesleges).
    Mivel válság van, azt itt is megérezni.
    Ahelyett hogy kb 10 meló között fel tudtam állítani fontossági sorrendet, most úgy van, hogy megkaptam ma az első januári határidős rajzot, aki benne van, tudja, mit jelent.
    Tehát viszem haza a cégessel, ami nem létfontosságú, hogy ha gyorsnak kell lennem lakásilag, akkor gyors tudjak lenni...

    Egyébként a főnököd esetleg csinálja meg gyorsabban, ha tudja...
    Régen csak az lehetett főnök, aki minden melósnál többet tudott, tehát ő volt a koponya (normális helyeken), mostanában egy friss diplomás is dirigálhat úgy, hogy fogalma nincs semmiről.
    Én főnökként sosem vártam el olyat a melóstól, amit én nem tudtam volna megcsinálni, pl adott idő alatt, vagy szar gépen pontos melót.
    De, ha tudtam, hogy meg lehet csinálni, akkor odaálltam, és megcsináltam, az aktuális ürge pedig figyelte, hogy mi merre hány méter... :)
    Nekem/nálam ez a minimum.

    Tessék odaszólítani a nagy fejűt, hogy, gyere, mutasd meg... Általában beválik, bár engem ezért a GE-től rövid úton lehetetlenné tett a csarnokvezető, és mennem kellett, mert nem voltam hajlandó bólogatni, hanem voltak kérdéseim is. (mertem, én tanítottam be az egész bandát ott az új gépekre, ami nekem is új volt, mégis mennem kellett)
    Tehát vannak kockázatok. :/

Új hozzászólás Aktív témák