Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodPandus

    csendes tag

    válasz péterd #147 üzenetére

    Kegyetlen módon őszinte leszek (mindig az vagyok):

    Ha félsz a géptől, akkor inkább hagyd a fenébe.
    A zöld startgombot megnyomni: azt jelenti jelképesen és valóságosan is, hogy kiderül, jó lett-e a program, és vállalod-e a hibáidat.
    A gép nem hazudik, ha jó a progi, a nullpontok, szerszámnullpontok és a technológia, akkor annak a darabnak jónak kell lennie.

    Ha valami törik, nem jó, akkor baj van valahol abban, amit csináltál.
    A nagyobb baj ott kezdődik, ha esetleg nem jössz rá magadtól, hogy hol a hiba.

    Géphiba miatt a munkadarabok 2%-a (!!!) szokott elcsesződni, kopott szerszám miatt olyan 15 százalék, de valahol ebben is benne van a szaki, mert kopott szerszám csak kivételes esetekben jó (pl, a dörzsár, ha nagyon új akkor nagyobbat tud vinni, és ugrott a H7...)

    Akkor a legjobb, ha tudsz nagyon alapos lenni, nálad itt ez már egyrészt bukott.
    (nem személyeskedés képpen, de akit az sem érdekel, hogy szinte olvashatatlanul tagolatlan az írása, akkor a melóban sem tud a szükséges szinten alapos lenni.
    Ha érdekelne téged az írásképed, akkor odafigyelnél, alaposabb lennél.)

    Szerintem egyenlőre keress egy olyan helyet, ahol sok az egyedi gyártás, megbocsájtó a főnök, és egy ilyen helyen próbálj valamennyi rutin szerezni.
    Hacsak nem gombnyomósnak akarsz kimenni. Viszont arra itt is megvannak a német ürgék, és azokat itt sem veszik komolyan, sem emberileg, sem anyagilag.

    Egyébként én csak olyan céggel állnék szóba, ahonnan már mentek ki emberek, és jó a visszajelzés. Ezeket az embereket meg meg lehet találni, ha találékony vagy, mert arra is sok szükség van...

    :K :K :K

Új hozzászólás Aktív témák