Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    Jópár hónapja kezdődött, hogy a bal fülemben erős, belenyilalló fájdalom jelentkezett, random módon. Olyan erővel, hogy az ember teljesen elveszti a kontrollt, csak nyögni és a füléhez kapni tud. Hirtelen jön, pillanatokig tart. El nem tudtam képzelni, mi lehet az oka, de nagyon ritkán volt. Csomó dolognak utánanéztem, bizonyos, hogy nem fizikai sérülés, nem is bacis fertőzés. v egyéb gyulladásos oka van.
    Az utóbbi időben egyre gyakrabban jön ez a fájdalom, ezért újból utána néztem neten, erre megtaláltam, hogy ezt okozhatja beékelődött fog... És ekkor esett le a tantusz:
    jé, tényleg, az állkapcsomban baloldalt alul a bölcsességfog bizony rosszul nőtt (90°C-ban előre fordulva). Ilynekor megesik, hogy a fog nyom egy ideget, ami a fül felé fut.
    Kb.~ 3 éve kiderült a fog rosszul növése, de nem kezelték akkor, mondván, csak majd ha baj lesz vele. Nem is sürgettem a dolgot, hisz úúútálom az egészet, de ugye most gyakoribbak a belenyilallások...
    Egy korábbi, más okból készült kép jobb oldalán (ami valójában a bal állkapocs), jól látszik a ludas!
    Csak azért írtam be, mert elképesztő, hogy egy fogászati gondnak mennyi meglepő következménye, tünete lehet.
    Nem akarok műtétet... :O :O

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák