Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    Sziasztok! Nekem évek óta már hatalmas lelki teher az, hogy tudom a fogaim katasztrófális állapotban vannak! Sajnos egy pöcs voltam mert nem mentem el amikor még kis baj volt, és lett belőle nagy baj! Olyannyira nagy baj, hogy most 850-900 ezer ft.- ot kell kifizetnem a fogorvosnak ,hogy teljesen rendbehozzák a fogsorom! ja és nem 60 éves vagyok hanem csak 27! Igaz ez nem valami sztk-s hentes rendelőjében fog megtörténni, hanem egy nagyon kultúrált magán fogdokinál, ahol luxus körülmények vannak! Nem küldözgetnek sehová sem, hanem a szájsebészettől kezdve a fül orr gégészeten keresztül minden ami csak létezik a szájjal és környékével kapcsolatban itt kezelni tudják! De luxus körülmények ide vagy oda ettől én még rendesen be vagyok szarva! Idáig 1 fogamat csinált meg az egyik első fogam, ami félbetört! lecsiszolták meg gyökérkezelték majd egy porcelán koronát tettek rá! Igazából csak a szuri volt fájdalmas, maga a kezelés nem volt nagyon vészes! Azért is halogattam sokáig mert elöl a kirakat rendben volt tehát ránézésre nem látszott hogy nekem rossz fogaim lennének! Meghát a gyerekkori rossz élményeim máig hatnak! Persze már nagyon bánom, de nem tudom visszapörgetni az időt! Most ez van! A gondok a hátsó rágokkal vanak, gyakorlatilag sorvégi hiány vagy mi a tököm, szinte az összes rágó fogam letört! gyökereket kell kiszedni vagy 6-7 db-ot! Asszem! Akkor amitől a leg inkább fosok azok az imlantátumok vagy mik! ilyen helyes kis titánium csavarok amiket az állkapocsba fúrnak! 120 ezer 1 db belőle! Kell 3 db! erre fog épülni a híd amibe kerülnek a porcelán pótlások! Jövő héten megyek az első gyökér eltávolító beavatkozásra! A teljes gyógyulás mire az egész fogsorom rendbe lesz kb 7-8 hónap! Szóval nem lesz leányálom az elkövetkező időszak! A fogorvosok nagyon kedvesek, nyugtatgatnak, hogy nagyon korszerű eszközeik vannak és alig fogom érezni, de én valahogy ebben nem hiszek! Tulajdonképpen belefúrnak a koponyámba, nem hiszem hogy az olyan kellemes érzés lesz! Azt minden esetre megbeszéltem a fogorvos úrral, hogy én kinyögöm ezt a lóvét de cserébe minőségi munkát szertenék, ő állítja hogy észreveheteten lesz, hogy fogpótlásom van és közel a fél fogsorom nem igazi hanem porcelán! Mondta még azt is, hogy amúgy gyárilag szép szabályosak a fogaim és fehérek, kivéve ami hiányzik :) Remélem jó tapasztalataim lesznek velük kapcsolatban! Az első rossz tapasztalatnál elbúcsúzok tőlük és másikat keresek, mivel kínálat az van bőven csak győzze az ember kifizetni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák