Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Totyi

    őstag

    válasz Baboon #146 üzenetére

    Húúú...ne is mond.16 évesen voltam utoljára,most 26 vagyokAkkor (kétszer) nagyon megkínoztak,és azóta nem mertem elmenni,baromira féltem.Akkor is már rossz volt,amit most húztak;mikor a suliorvos belepiszkált,akkor majd beszartam.A fogaimat mostam,bár volt hogy kimaradt,de olyan 85%-ban megsíkáltam.Akkor,amikor legelöször írtam,nem akartam elmenni.De aztán gondolkodtam(nagy szó:)) ),jobb nem lesz,inkább túl esek rajta.Hát így lett,most már csak tömni kell.Megvárom míg elmúlik a fájdalom teljesen,aztán megyek megint.Lehet;hogy már a jövő héten.Kaptam anyámtól szülinapomra egy elektromos fogkefét+szájvizet.Először azt hittem;hogy baromság a szájviz;de aztán utána néztem és sok helyen olvastam;hogy nem árt,ha használom.Oral-b:380 ft,és elég egy hónapra.
    Azért erre gyúrni kell...kellett ám,két egymás melettit vésett ki,igaz az egyiknek csak egy gyökere maradt benn;de a másik gyökérkezelve volt úgy...pontosan 10 éve.azóta szépen szétesett;de úgy,hogy csak a 3 gyökér maradt meg.N azóta hogy így szétverte a pofámat kalapáccsal meg vésővel,azóta már nem félek.:))
    Akkor nem fájt;de utána;este nagyon.Még jó hogy a cataflam segített.
    Az én példám jó példa a rosszra:vigyázzatok a fogaitokra.
    Basszus,még rímel is. :DD
    Itt a példa:a fogam(már ami maradt belőle[link]
    [link]
    Aztán jó fogorvos legyél ám. ;)

Új hozzászólás Aktív témák