Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phw

    lelkes újonc

    válasz NORGES #68 üzenetére

    Szia,

    Ha innen rendeltél, nem kellett vámkezelést intézni, esetleg áfát, vámot fizetni rá?
    Mintha azt olvastam volna valahol, hogy szállítanak EU-s raktárból is (nem tudom, mi a helyzet ha épp nincs nekik), de a lab401 is állítja, ők itt a kizárólagos disztribútor.

    Úgy látom, az alap flipper ára extrák nélkül ugyanannyi mindkettőnél, ha áfa nélkül nézem, csak az egyik dollárban, a másik euróban.

    Infra: én is kipróbáltam, majd még az érdekelne, a lementett jelet tudom-e dekódolni és saját mikrovezérlős kütyüvel lejátszani. Így külön vevőt nem kellene építeni, flipperrel rögzíthetném a jelet, valami mással meg visszajátszhatnám - amit pl. internetre kötök és pl. hazafelé menet kapcsolhatnám vele a klímát. Úgy látom, a file, amibe rögzít, jól olvasható.

    SubGHz: hasonlókat próbáltam vele, kb. mint hackrf-fel csak ezzel némileg egyszerűbb.
    Ha tényleg tartalék kocsikulcsnak akarod használni a flippert, azért teszteld le, de én arra számítanék, hogy ha csak egyszer is használod a távirányítót, utána a flipperen lementett összes kód érvénytelen lesz.

    Nekem a kulcs maga is néha mintha kiesne szinkronból és kb. 8x meg kell nyomni, mire visszatalál és nyit.

    Korábban a Revolut két mastercardomat lecserélte visára, amik még nem jártak volna le, egyet pedig nem, nem tudtam, miben lehetnek más. Most flipperrel megnézve őket úgy látom, hogy a lecserélt kártyák currencyje HUF, a le nem cserélté GBP. Az új visára már nem írja ki a flipper sem a currencyt. Ezt valószínűleg sose tudtam volna meg a flipper nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák