Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz uRSul #12291 üzenetére

    Természetesen én is "csak" DX9-ben nyomom, hiszen RCH663 is kifejti, sőt több helyen is olvasni, hogy nem is szabad a DX10-et bekapcsolni az FS-ben, mert megállt a tökéletesítése anno.

    Én az egész tweak-et úgy csináltam, hogy először szokás szerint rányomtam a Bojote féle fsx.cfg optimalizációt és utána (ez most nekem is új volt még), rányomtam FSX Genius 2 részes tweak videóját, amit ITT találsz meg. Az látható, hogy ő nem használja az fsx.cfg automatikus optimalizációját, de amiket beállít (főleg a 2. részben), az nagyjából pont ugyanaz, amit Bojote is átállít, tehát nem árt előre megcsinálni. Az eredmény amúgy magért beszél, mert írd és mond 15 FPS-em volt kb. LHBP-n az új konfiggal decemberben! Kicsit el is szomorodtam amúgy akkor...

    Amúgy a videókon pont az ATI kártyák beállításáról beszél, de úgy tudom csinált ő később NVIDIA kártyákhoz is tweak javaslatot. Én mindent úgy csináltam, ahogy ő elmondja a 2 videóban, most próbálgatom azt, hogy milyen amikor kimaxolom a LOD_RADIUS paramétert, mert egy kicsit zavar, hogy tölti a sok-sok fát és egyszerre megjelenik egy fél erdőnyi.

    A 16x élsimítást visszavettem 8x-ra, mert semmi különbséget nem látni (ahogy írtam, több olyan paraméter van, amit felesleges kimaxolni, mert nem fog eredményt hozni - a gépet meg feleslegesen nem terhelem).

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák