Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz Bodor #20328 üzenetére

    Köszi! Akkor megnyugodtam.
    Azért kellett a drivereket felrakni (pl. chipset, wifit, stb) mert sok volt a kérdőjeles elem az eszközkezelőben. És még így is maradt: "Háttértárvezérlő" :D Erre eddig semmilyen driver nem ment föl, a Win nem talált hozzá, kézileg egyik Fujitsura sem reagált.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

  • Piftuka

    veterán

    válasz Bodor #20328 üzenetére

    "1 hónap nem gond, mostanra már rendbe is szedte magát az SSD, ne aggódj.
    ( Na ezért mondom, hogy nem kell feleslegesen telepítgetni drivereket meg chipset driver csomagokat.
    Rossz, rési beidegződés, és az emberek többsége nem tud leszokni róla. Még jó , hogy észrevetted.
    )"

    A fenti példából okulva, azért ez csak nem hagy nyugodni engem, hiszen mint említettem a jelenlegi HDD-mhez szükséges volt az Intel alaplapi chipset drivert és Rapid Storage Drivert telepítenem, mert anélkül a legkülönfélébb "boot anomáliákat" produkálta a Windows7. Tehát muszáj volt.

    Namost a terveim szerint ezen túl az SSD-ről fut a Windows, de a HDD is marad a gépben, mint "storage".

    Mi van akkor, ha nem csak mint "boot" lemez szükséges hozzá az Intel drivercsomag, hanem úgy "en bloc" a megfelelő működéséhez is? :F Akkor muszáj lesz feltelepítenem a HHD működése miatt, még ha SSD esetében ez nem is ajánlott.

    A kérdésem:

    Amennyiben így van... tehát telepítem az Intel drivereket, a befejezett (alaplap, audio, VGA, esetleg még az Applikációk) Win telepítést követően.... ha van TRIM, és helyesen működik is az ellenőrző szoftverek, ill. ellenőrzés szerint...

    Megnyugodhatok, hogy a rendszeremben az SSD frankón működik együtt az Intel driverekkel is, és pusztán azok telepítése/használata nem okoz gyors állapotromlást az SSD-ben?

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák