Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz potyi23 #45437 üzenetére

    Ez szerintem gariba vissza, akármi is legyen. Valami módosítás volt a gépen? Firmware frissítés, vagy ilyesmi. Nem követtem eddig végig a sztoridat.

    @bluobluo75: Ezt olvasd el én eszerint csinálnám. Az a 10-12 vagy 15 lépéses lista, ami a neten meg itt a PH!-n terjed, az szerény véleményem szerint csak félig igaz, a másik fele felesleges, vagy egyenesen káros is lehet (bár csak kivételes esetekben).

    Neked annyi előnyöd van, hogy az SSD-vel kapsz egy jó szoftvert is, ez a Magician. Ezt felteszed a mellékelt CD-ről, majd ha felajánl update-t akkor megcsinálod. Egyebekben a linkelt hozzászólást kövesd. A szoftver egyszerű, fogod tudni használni. Az indításnál egy ideig eltart, amíg elpotyol a rendszeren, de utána egyszerű, minta faék.

    @Bodor: gondolkodtam már rajta sokat, de minél tovább húzom, annál jobban érzem, hogy nem vagyok méltó rá... nincs meg annyi tudásom, hogy egy rendes bejegyzést írjak róla a félinformációkból meg egy random butaság lesz csak.

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz potyi23 #45437 üzenetére

    Ezt nem a táp okozza, akkor max. adatkapcsolati hiba lenne. De SSD elhalálozásakor már ezzel a HDSentinel görbével többször találkoztam.

    Amúgy az elmúlt 3 héten belül 6 vagy 7 db megdöglött, garis OCZ Agility 3-at láttam (különböző tárkapacitásúak voltak). A Petrolt meg hadd ne kezdjem számolni. :D

    Most nem a gonoszság beszél belőlem, de az OCZ-nél valami nem oké. A DDR3-mal is ugyanez volt. Cserélhetted, és vihetted a második, harmadik cserét is menetrend szerint gariztatni. Ki is szálltak a bizniszből hamar, én meg nagyra nyitott szemekkel csodálkozok, ha jelenleg gépben hibátlanul üzemelő OCZ DDR3-at látok.

    HGyu

    [ Szerkesztve ]

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Aktív témák