Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    válasz Dilikutya #1 üzenetére

    Hasonló dolgon gondolkoztam én is, ugyhogy üdvözlöm az ötletet. Szerintem az lenne a jó, hogyha a topic egyik fő vonulata a filmkritika lenne. Nem annyi, hogy : ''szar volt'' '' fú de állat'', hanem 10-15 sor értelmes kritika, ajánló.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    A Világok harcának több pontja volt, ami nem jött be nekem. Tom Cruise eleve egy ellenszenves figura számomra, jobban el tudtam volna képzelni ebben a szerepben egy markánsabb figurát, nem egy ilyen tejfelesszájú színésznövendéket.
    Aztan azt is hozzá kell tennem, hogy a film inkább volt a HL2 megfilmesítése, mint H.G.Wells könyvének filmrevitele. Mondjuk tetszett a dolog, érdekes azokat a montsrumokat nézni, amik elöl Gordon Freemanként menekültem, és szórtam rpgvel. A hangjuk sajnos pocsék volt, hasonlított egy utolsó kilométerjeit pöfögő BZMOTéra.
    A fia meg a főszereplőnek, aki mindig a katonákkal akart menni az überszánalmas lett. Kidolgozatlan egy figura lett a gyerek. Mint akit fejbevágtak indul meg a hadsereggel. Egyszerűen nem értem mit akart megmutatni vele a rendező, mert hazaszeretetet nem sikerült. Ugy néz ki a srác, mint aki ha meglát egy Hummert ugy megy utána mint ellenőr a bliccelőnek.

    Jelek elött viszont le a kalappal. Nagyon jó színészek kaptak lehetőséget benne, a hangulat fokozatosan lett egyre nyomasztóbb, az embert a klausztrofóbia keríti szinte a hatalmába ahogy közeledik a történet a vége felé. Semmi agyatlan dolog nincsen benne, az ember komolyan tudja venni amit lát. Nem viselkednek szuperhősként a szereplők, egyszerű emberek, akik nem értik mi van, de azt érzik, hogy nagy baj lesz, és tenni kell ellene valamit.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Viszlát #10 üzenetére

    Azt, hogy tejfeleszájú nem a korára értettem kifejezetett, inkább azt értem alatta, hogy az igazi színészek mellett egy kis porbafingó. Kapott jó szerepeket, de nem a hasraeséses kategóriába tartozik bele a szememben. Felfuttatták a megfelelő körök aztan ezzel szerintem kimerült a dolog.
    Egyetlen egy olyan filmet nem láttam tőle, ami után felkeltem és elégedetten csettintettem, hogy '' ejj mekkora színészi munka volt ez, übertehetséges a srác''

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Ha már Tom Cruiseról esett szó. Az ugye köztudott, hogy a szcientológia lelkes híve. Ezzel nincs is semmi baj, nagyon sok ember követi ezt a vallást. Nem ítéletet akarok mondani, és nem is vallási/filozófia vitát akarok nyitni, de szerintem érdemes átfutni ezt az oldalt : [link]. Magam is meglepődtem amikor elolvastam.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Kain #28 üzenetére

    Hát azért szerintem egészen jó volt a srác pl. a Mennyei Királyságban. Az elején még furán néztem, de amikor kijutott Jeruzsálembe, valahogy nagyon belejött. Ebbe a harcos ideodarohangáló karakterbe szerintem jobban beleéli magát, mint pl a széttört szívű kovácséba. Szerintem jó színész a srác, szimaptikus, idővel majd tapasztaltabb lesz, valószínüleg a szerepeit is máshogy fogja visszaadni.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz kutga #39 üzenetére

    Üdv.

    Ez nem egészen az a topic, ami neked kell, itt tedd fel a kérdésedet : [link] . :)
    Egyébként az általad említett filmnek a története erősen hasonlít John Wyndham - Triffidek napja című művére.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Üdv mindenkinek.

    Most, hogy vége lett a vizsgaidőszaknak megint ráértem egy kicsit filmeket nézni, így letudtam a Lord Of Wart, Aeon Fluxot, Sulihuligánokat, Buliszervízt, Számító embereket, valamint a Requiem egy álomért című filmet.
    Sorba menve.
    Lord of War : kissé féltem attól, hogy az egész nem lesz több mint a Blow remakje, de ez az érzésem a film végére hála istennek megváltozott. Az tény, hogy az utolsó 30 perc kivételével csak abban különbözött régebbi társától, hogy itt fegyverekkel kereskedtek nem pedig droggal, de a lezárás feltette az egészre a koronát, ami miatt máris más szinben láttam a film többi részét is.
    Aeon Flux : nagyon üres film, se eleje se hossza, unalmas az egész. Lázadás a rendszer ellen stbstb. Kicsit Mátrix illetve Equlibrium keverékének érzem, de sajna pörgős jelenetek nélkül.
    Sulihuligánok : egész jó kis film, semmi komolyat nem kell elvárni tőle. Jó a szereposztás, még történet is van, persze messze nem kell elmenni vele.
    Buliszervíz : nem egy mai darab, de meglepően jó lett. Mondjuk az biztos, hogy volt benne olyan rész, ahol nem sokon múlott hogy lehányjam a monitoromat. Még most, hogy csak így visszaemlékszem már kerülget a rosszullét.
    Számító emberek : érdekes film az Apple és a Microsoft létrejöttéről. Nem tudom pontosan mennyi a valóságalapja, de nagyon érdekesre sikeredett. Ha látom DVDn mindenképpen megveszem.
    Requiem egy álomért : sokkoló film, látni kell. Függőség kialakulása, kontrollvesztés.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Jégkokó #124 üzenetére

    Nekem is megvan DVDn de ugy rémlett mintha lennének benne uj részek is, amiket eddig nem láttam. No hozzá kell tennem nem mostanában láttam a filmet, de voltak gyanus jelenetek amik nem rémlettek.

    bdav : nem tudom, hogy ez melyik szinkron, nagyon régen láttam egyszer a HBOn még az aranykorában, ezt a filmet, és ugy rémlett nekem hogy ez ugyanaz. Nagyon jó kis film ez, kellemes, szorakoztató. Ha meglátom valahol DVDn megosztom veled.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Jégkokó #135 üzenetére

    Szerintem a Constantine az utobbi idők - ha nem az egyetlen - normális képregény adaptácioja. Jó a történet, nagyszerű a humor benne, nem érzem sehol sem azt, hogy erőltetett lenne. Azt viszont meg kell jegyeznem, hogy az egész nem ért volna semmit sem, megfelelő szereplőgárda nélkül. Minden karakter pontosan olyan volt, ahogy azt elképzeli az ember, pontosabban szólva egyszer sem éreztem úgy, hogy erre vagy arra a szerepre más lenne a megfelelő ember.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Zomb€€ #143 üzenetére

    Constantine : [link].

    A Sin Cityt egyszer megnéztem, azt mondtam, hogy elmegy, de számomra kicsit sok benne a brutalitás. Vannak benne élvezhető részek de pl. a boltban már nem venném meg.
    Sky Kapitány : egy estés mozi volt, szintén nem adnék ki érte pénzt, de nagyságrendekkel jobban lekötött mint a Mozdonyváros ( Sín City : )) ).
    Fantasztikus négyest még nem láttam de a baráti körömben senki sem volt elalélva tőle.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz aesir #176 üzenetére

    Kár érte, jópofa ficko volt. Nem találtam meg, de nem tudja valaki hogy miben halt meg? Elég fiatalon elhúnyt szegény. Most hogy jobban belegondolok van egy olyan érzésem, hogy szívinfraktus.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz bagyulajuve #203 üzenetére

    Üdv.

    Az Oldboy nagyon jó lett. Amikor először láttam asszem éjfél fele álltam neki, hogy belenézek, de ottragadtam éjjeli kettőig. Nagyon hangulatos film, valahogy emberközeli. A verekedős részek sem egy kaptafára mentek benne. De amikor a csóka fogait elkezdte kihúzkodni : '' Minden egyes évért egy fogaddal fizetsz'', na akkor készen voltam. Bele is haraptam a párnába rendesen. : )))

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    Sírhatnékom van.

    Egyik barátom most adott egy címet : [link], a téma pedig nem más mint az, hogy ki lett találva jól, hogy mi legyen a Lord Of War magyar címe. Hál' istennek tartjuk a magyar szintet és sikerült jól elb.szni a névválasztást: A fegyvernepper.
    Jogos a kérdés: mi a bajom a címmel? Nem az, hogy nem én találtam ki, szögezem le gyorsan, hanem az, hogy ennél degradálobbat nem sikerült volna kiválasztani. Könyörgöm, ez a film egy dráma, nem pedig valami nyóckeres kis szarházi putris életéről szól aki piszlicsári kis stukkereket nyom el, hogy így szerezze meg a kábszerét.
    Sajnos ezen ismeretek fényében nem tudom, hol veszem meg a filmet, mert ilyen címmel nem fog a polcomra kerülni.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Zomb€€ #214 üzenetére

    Miért érzem úgy, hogy nem érzed át a dolog komolyságát? : D

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Joco #218 üzenetére

    Na igen ez meg a másik. Bár ha ez így folytatódik hozzácsapnak valami remekbeszabott szinkront aztan csak lesünk mint Rozi a moziban, hogy hogyan tudták így elcseszni ezt a jó filmet.

    Ma este néztem meg a Rambo első részét, és közben eszembejutott a LoW, ahol a srác panaszkodott a Yurinak, hogy azóta sem kapta meg a fegyverét, ami olyan mint a Ramboé. : ))

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz robisz #246 üzenetére

    Hát nem tudom, hogyha láttad a filmet akkor szerintem egyáltalán nem lehet viccesnek gondolni azt, hogy LoW, már csak azért sem, mert ha ez beugrik az embernek akkor az is be fog, hogy miféle harcok mentek arrafele.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Jégkokó #320 üzenetére

    Üdv.

    Szerintem pont a Fűrész volt a elmúlt év legnagyobb meglepetése. Végigszorongtam a filmet, szerintem nagyon durva volt. Akár velem is megtörhénhet feeling. Semmi misztikum nem volt benne, csak a nyers emberi kegyetlenség és brutalitás. Jol volt az egész felépítve.
    A folytatásában pedig az a lényeg, hogy az ember elsőre nem ért meg a csomó dolgot, de késöbb amikor tudatosulnak benne aprobb részek, akkor már teljesen máshogy fog gondolni rá.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    Megszereztem nagy nehézségek árán a Ford Fairlane Kalandjait, Nagy Feró magyar hangjával. Annyian mondták, hogy valami isteni a szinkron, nagyon remek, muszály hallgatni, hogy végül beleegyeztem. Istenem bár ne tettem volna. Olyan a hang, mintha valami háza amatőr barkácsmunka lenne. Baromira nem illik a főszereplő karakteréhez. Fogtam, átraktam angolra, máris egy kellemes filmet találtam. Érdekelne ti hogy vagytok vele, de szerintem az egyik leggyengébb szinkronmunka. Jo az is igaz, hogy Feró nem szikronszínész, de akkor maradjon meg annál amihez ért.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Viszlát #431 üzenetére

    Üdv.

    Detto igy vagyok vele én. Idézgettek belole a haverjaim, általában a 'hires' eszemf*szom beszolás ment, én meg csak néztem, hogy miről van szó. Egyszer aztan meguntam és rákérdeztem, ugymondjátokmeg mi ez. Ford Fairlane kalandjai. Azt nem ismerem. Áhh akkor nézd meg k*rvajo, nagyon állat. Legyen mondom, átirtam magamnak, elinditottam, megbántam. Kár azért a dvdért. De mindegy talán egyszer lesz hozzá idegzetem hogy meglessem és megszeressem, de az nem mostanában lesz asszem. Odáig láttam most, hogy bement hozzá a gazdag nő, és ő is megkérte, hogy keresse meg a szöszit. Asszem ott volt az a pont, hogy elmentem olvasni...

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Steve-S #661 üzenetére

    Igazán remek film a Mennyei királyság. Korhű minden, az ember érzi, hogy tényleg ott van. Orlando szereplésétől egy kicsit féltem, de hiába, nagyon jó volt a srác. 9/10et adok az egészre személy szerint.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz _az #704 üzenetére

    Na ezt egészen biztos, hogy nem fogom kihagyni. Kicsit furcsa ugyan Jay, de hát az idő senkivel sem kegyes. Mindegy, tuti jó kis movie lesz. : )

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Skipp #737 üzenetére

    Bezony, én is igy voltam vele. Nem lett volna rossz ez a film, ha a grószmutter nem alakit benne. Full nem volt vicces, csak az agyam huztam, meg vártam mikor tűnik el. Best of erőletett, szar karakterek között simán bent van a top 3 ban.

    Farkas viszont nagy király volt, meg a malac rendőrök. '' Kukoricaaa? ''. : ))). '' Na ennek gém over... - Hagyd már anyám gém volt ''.

    [Szerkesztve]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    Két filmről szeretnék egy keveset értekezni.

    Az egyik a Nyakörv, a másik a Vihar hangjai.

    A nyakörv, angol címén : Danny the Dog - [link].

    Jet Li-vel valahogy mindig úgy voltam, hogy szimpatikus a színész, jók a filmjei is, de! Van valami a szerepeivel mindig, ami miatt nagyon hamar elfelejtem őket. Nem tudtam eddig pontosan definiálni mi is a baj velük. Történettel alapvetően nem szokott gond lenni, pl Az egyetlen egész jó sztorival bírt, A hős pedig lenyűgözővel. Mindenhol kellemesen koreografáltak a harci jelenetek, még a hihetőség határán - persze csak ha a forgatókönyv engedi - belül is maradnak. Ebben a filmben viszont most megvolt minden, amikor vége lett, akkor jutott eszembe miben is különbözik ez a többi alkotásától. A válasz szinte kiszúrta a szemem, utólag belegondolva nem is értem, hogyan nem vettem eddig észre. Li végre olyan szerepet kapott, ahol megmutathatta színészi képeségeit.
    A történet érdekes, de nem kiemelkedő. Világtól gyermekkora óta elzárt férfit gazdája gyilkossá változtatja, de egy leszámolás miatt el kell menekülnie, és a vak zenésznél (Morgan Freeman!, valamint lányánal kap menedéket. A film itt lesz érdekes, elötte sem rossz, hiszen a képi világ egész jó, de ezen a ponton kezdődik a film érdemi része : Danny szocializációja. Jet Li nagyon jól eljátsza a szellemileg 6-7 éves férfit, de nem ragad le, fokozatosan felnől, míg kész nem lesz érett döntések meghozatalára. Nagyon hamar elszállt a másfél óra, amikor az ember már unja a pörgős jeleneteket, és az ''emberi'' Dannyt akarja látni, szinte rögtön vált a film. A két szál aztan persze összekapcsolódik, aminek egy jó végkifejlet vet véget. Mindez persze semmit sem érne a remek színészek nélkül. Amelyik filmben Morgan Freeman ott van, nagyot nem bukhat, de ha történetesen nem ő játszaná a vak ''pótapát'', azt súgja bennem valami, hogy a film akkor is remek lett volna. Olyan ez, mint banánfagyin a csokiöntet. Jó nélküle is, de vele az igazi. : )

    A vihar hangjai, angol címén : A Sound of Thunder - [link]

    Istenem bár ne láttam volna. Nagyon rosszat tehettem, hogy az égiek végignézettek velem ezt a filmet. A történet eredetileg egy Ray Bradbury mű filmes változata lenne, de botrányosan rosszra sikerült, sztori nagyon röviden, hosszabban nem is érdemes : gazdag emberek ellenőrzött körülmények között időszafarin vehetnek részt, ahol vadászhatnak. Egy alkalommal lelépnek az útról, etaposva ezzel egy rusnya pillangot, ami persze felborítja a jövőt stbstb, a többit ki lehet találni. Happy End, ölöm bodottá. Félretéve negativ élményemet, nem lenne ez igy önmagában olyan katasztrofális.
    Ami az egészet elrontja, az nem más mint az, hogy az egész film egy hattttalmas nagy kupac klisére épül. Sármos tudós, simlis főnök, szigorú, de lágyszívű hivatalnok, mindenttudoazegészrendszertmegtervezőazótakizárt tudós csaj, sorolhatnám. Az ember ha megfeszül sem izgulhat, tudja mi lesz a következő 5 perc történése. Buta, összefüggéstelen szálak sorjában, szánalmas kidolgozatlan karakterek.
    Az egész katyvaszra a koronát a vizuális effektek trágya megvalósítása teszi fel. 20 éve is csak megvető vigyorokat kapott volna, ma a minimum a rekeszizom-sérv ami osztályrészül juthat neki. Mentségükre legyen mondva, állítóllag elfogyott a pénz. Nem tudom igaz-e vagy csak mentsvár, a lényeg nem változik : szar történet, szar karakterek, szar megvalósítás.
    És hogy mi az egészben a legszomorúbb? Az előzetes. Megnéztem, és azt hittem hogy megjött a Világon harcának a párja, erre kijön egy film, amit az RTL Klub is csak vasárnap délután 13, és 15 óra között tűzne müsorra.

    [Szerkesztve]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz KMan #796 üzenetére

    A dolgok jelenlegi állása szerint mégis Dave fogja játszani Michaelt : [link]. Én kíváncsiam várom a filmet, a sorozat még most is jobb, mint sok más szarság amit nyomatnak.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz deedee #876 üzenetére

    Üdv.

    Totál Káosz hatalmas nagy film. : ))

    Gyere vissza holnap lesz malenkij robot

    A baptista gyülekezet a másik épületben van.

    Dennis Farina hatalmas nagyot alakított szerintem a filmben, meg a segédje is. Legjobb amikor leesnek a buszról, aztan kiesik a golftatyóból a puska : - Ööö tudja csal az ellenfél. Azt hittem meghalok. : D

    Egyébként, ha ez tetszett, akkor szerzed meg az ''Az iskoláját!'' [link]. Alapvetően ugyanezek a szereplők abban is, csak hozzácsapták Tom Greent is.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Integra #996 üzenetére

    Szerintem ezt nem lehet ennyire megmondani előre. Nic jó színész, és ha még ratyi is a történet, az ő személye szerintem nagyon dob a sztorin. Mellesleg ki tudja? Lehet, hogy szenzációs jó film lesz. Ne legyünk előítéletesek csak azért, mert képregényadaptációról van szó. : )

    Más.

    Ma megnéztem végre az Összeomlást (Falling Down [link] ).
    Dougles nem különösebben a kedvenceim egyike, de ebben a filmben valami szenzációsan jót alakított. Érdekes, hogy az ember az elején tényleg csak azt hiszi, hogy egyszerűen rossz napja van, és elpattant benne valami hirtelen, de a végére rájön, hogy ő alapból ilyen természetű. Remek történet, sehol sem laposododik el, és hordoz magában mondanivalót, nem csak annyiról van szó, hogy dirrdurr előre. Sok helyen igazat kellett adnom a főszereplőnek, elgondolkoztató amit mond. Legjobban az fogott meg amikor nem akart mást, csak át akart sétálni a golfpályán, és belekötött az öregúr, majd szívinfarktust kapott. ''Most pedig itt fog meghalni ebben a hülye sapkában. Milyen érzés?''
    Felvettem a DVDn mindenképpen megszerzendő filmek közé, és a Kedvenc filmjeim listámon is helyet kapott.
    Mindenkinek ajánlom megtekinteni aki még nem látta, garantálom, hogy odaragasztja az embert a székhez.
    Szerintem 9,5/10.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Jégkokó #998 üzenetére

    Jah, a Punisher meg ne is említsük, bestofszar. Mellesleg nekem az a bajom a Fanatikus Négyessel, hogy számomra mindegyik szereplő niemand, Jessica Alba neve rémlik csak valahonnan, de nem hiszem, hogy pornófilmben láttam volna.
    Itt azért itt lesz Nic Cage, aki pl a Lord Of Warban, és számtalan más fimben szépeket alakított. Úgy érzem, hogy nem fogja borzalmas filmhez adni a nevét, ő is olvasta a forgatókönyvet. Számgépes animációt nehéz eltalálni, és mostanában annyira arra épül minden, hogy az ember nem fog késztetést érezni, hogy meglesse mégegyszer a filmet. Mivel a sztori gyenge, az nem ad újat, csak egy effekt miatt pedig szerintem nagyon kevesen néznek meg mégegyszer egy filmet.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Integra #1723 üzenetére

    Üdv.

    Összességében nem volt nagy szám, de volt benne pár olyan poen, hogy öcsémmel majdnem leestünk a kanapéról. : ))))

    Amikor a fekete csajszi mutatja a képet Detroitról a tripodok elött meg után....ugyan azok a lövések, sikolyok, duda... : D

    Az eleje sem volt gyenge mint ne mondjak. : ))

    Amikor meg aztan a tripod - iPod - feljött, aztan elkezdett válogatni a memóriában : Classic rock...Destroy humanity. : ))

    Nem kell világmegváltást várni tőle, de szerintem összességében nem volt rossz.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    Istenem...bárcsak nem egy ügyes trailer lenne : [link]. : ))

    Bár meg kell mondjam, nagyon eltalált kis fanmovie. : )

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz bagyulajuve #1738 üzenetére

    Üdv.

    Én is nagyon bízok benne, utána is néztem IMDBn, hátha van valami bejegyzés, egy aprócska hír vagy valami, de sajnos semmi. : (

    Ha egyszer még is úgy adódna, hogy megfilmesítik, akkor őszintén bízok benne, hogy nem Uwe Boll kapja meg a jogokat a rendezésre, és a főszerepben Johnny Deppet láthatom. Szerintem tökéletesen ráillene ez a karakter. : )

    Btw. Uwe Boll. Elkezdtem nézni a Bloodraynet. Csak egy kérdésem lenne. Látta ez az ember valaha az eredeti játékot? Amikor a kiscsaj odamegy Raynehez, és nem is tudom mit mond neki, hogy tényleg vámpír vagy vagy mi, erre a csaj ugye vicsorít egyet, kislány elrohan hősnönk pedig negédes mosollyal néz bele a világba. Asszem valahol itt mondtam azt, hogy eddig és nem tovább.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz #1740 üzenetére

    Lépéselőny [link] mindenképpen, de akár a Nagy Lebowskit [link] is beleraknám ide, annak ellenére, hogy az egy kicsit viccesebb hangvitelű.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Integra #1744 üzenetére

    Mélyen, őszintén, hittel bízok abban, hogy a Valve röhögörcsök közepette fogja majd Boll barátunkat elzavarni más vizekre, ha egyáltalán felmerül a neve, mint rendező.

    --

    Most fejeztem be szerencsétlenségemre a Hostelt, totál készen vagyok. Ennyi gyilkolás meg vér már nekem is sok. A legroszabb az egészben az, hogy Európa keleti régióit ilyen bizarr színben tüntetni fel. Uhh bár sose futottam volna össze ezzel a filmmel.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Integra #1746 üzenetére

    Üdv.

    Asszem tudok neked segíteni, ha még szükséged van rá. Ha érdekel, akkor vágj hozzám egy privit, leírom mit merre.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Jégkokó #1749 üzenetére

    Én pont az Underworld első részét nem láttam, viszont most nyáron leültem a második része elé. Ebben volt bőven magyar beszéd - illetve magyarnak titulált beszéd. Azt nem értettem csak végig, hogy egy magyar anyanyelvű embert miért nem voltak képesek már megkérdezni, hogy tessékmondani, ezt így kell ejteni? Ahogy a rendőrök beszéltek az készen volt. : ))
    Jó-jó persze magyarul mondták a mondókájukat, de azt valami olyan furcsa akcentussal, hogy mosolyognom kellett rajta. : )

    Maga a film annyira nem is lett rossz, mint arra számítottam. Csajszinak kifejezetten jól állt ez a sötét, csapzott megjelenés.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz #54715584 #1764 üzenetére

    Üdv.

    Majdnem elharaptam a poharamat amikor olvastam, hogy Uwe Boll kezébe ment át a dolog, és nagyon megkönnyebbültem amikor a következő bekezdésben azt olvashattam tőled, hogy csak rosszul voltál informálva.

    Örömöm viszont csak addig tartott, amíg meg nem néztem a linket Boll pajtosunk leendő munkáiról. Annyit tudtam csak kinyögni mint Neo, csak sokkal kevésbé magabiztosan : ''Ne!''

    Miért, kérdem én miért? Nem is: ki az a beteg állat, aki ezeket a jogokat odaadja ennek szerencsétlennek? Nézem a listát : Postal - imádom azt a játékot, szeretem a sajátos humorát. Nagy kár érte. Amit a Postal felett láttam, azt viszont nem akartam elhinni. Far Cry? Ezt a mérföldkőnek számító, bámulatosan szép, és jó játékot is ez csinálhatja meg?

    Jók a film kapcsán elindult topicok címei:

    UWE BOLL PLEASE KILL YOURSELF
    AAAAAAAAAAGH! NOOO!
    Petition for Uwe Boll not to direct this movie!

    : )

    [Szerkesztve]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    Ma néztem meg kb. 6 év óta ujra az Utolsó akcióhős című remekművet, és örömmel vettem tudomásul, hogy most is egy szuper film, hiába nőttel fel azóta. : ))

    Akkora hatalmas poénok vannak benne, hogy az valami utolérhetetlen. Szerintem Arnold 3. legjobb filme a Terminátor 1-2 után.

    Nem mellesleg a Terminátoros utalások sem gyengék. : D

    [Szerkesztve]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz brownus #1948 üzenetére

    Üdv.

    Najó nem is a srácot kell nézni benne, az néha engem is zavart, de ahogy Svarci adja ott az értetlent, meg amilyen szövege van. Pl. betörnek azzal a benga nagy Jeep-pel a szakállas pofa házába. Gyomorba vágja, ''-Nesze, ezt az unokabátyám házának a felrobbantása miatt kapod. Ezt meg, az exfeleségem házának a felrobbantásáért kapod'': erre egy picit rácsap a kezére. : DD

    Sorolhatnám még a viccesnél viccesebb részeket, de ahhoz be kellene másolnom az egész forgatókönyvet. : ))

    Amiket te felsoroltál azok közül csak a Terminátorok jönnek be, mint ahogy már írtam, Conan, Predatorok, TC annyira nem fogtak meg. Jó kis filmek nem mondom, de...

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz HDR renderin #1952 üzenetére

    Üdv.

    Mondjuk DivXG400, vagy vobsub felrak.

    Felirat neve ugyan az legyen mint a filmnek. A.avi A.srt.

    Btw ez a topic nem egészen erről szól. : ))

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Antonio #1956 üzenetére

    Üdv.

    21 éves leszek november 8.án. : ))

    Amikor kisebb voltam 14-15 éves, ott ültem 20:15 kor a Pro7 elött, és vártam, hogy kezdődjön a film, már akkor is jól tudtam németül, szóval jókat röhögtem rajta. Most nosztalgia miatt megint megnéztem, és most is nagyonnagyon tetszett. : )

    Visszatérve a poénokra, ne modd azt, hogy csak a 13 évesek röhögnek azon pl, hogy bemegy a második lakásába, belelő a szekrénybe, onnan meg kiesik egy hulla, azt mondja: ''Mindig oda szoktak elbújni''. Vagy amikor megy az üldözés az elején, a háttérben felrobban a furgon egy hatalmas bunfenc után, Jack meg magyarázza az élet szépségeit.

    Mindenkinek vannak jó filmjei, nekem ez beletartozik. Nem alapmű, amit mindenkinek látnia kell, de számomra nagyon ott van.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    No fiúklányok hát megnéztem az Ichi the killert. Nem túlzok: életemben nem láttam ilyen beteg filmet, de ezt szó szerint kell érteni.

    Amikor befejeztem, tényleg csak az a kérdés forgott az agyamban, hogy : '' És ezt így hogy.''

    Nagyon brutális film, szigorúan csak 18 éven felülieknek ajánlott - igazából azoknak sem, de ez a korhatár itt nagyon is indokolt. Érdekes viszont az, hogy a szadista jelenetek ellenére, és minden brutalitás mellett nem volt ez egy rossz film. Ha mást nem, hát azt megtanultam, hogya lehet egy embert n+1 módon megkínozni vagy csonkítani. Szóval aki lenyúlja a csokimat ne lepődjön meg a horgólótűvel attackolom meg.

    Hóhér és szadistaképzőbe felvételi követelményként hírdetném meg.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Integra #1991 üzenetére

    Üdv.

    Igen. Mind a három, S4Mr.V, a S4LadyV és az Oldboy egy trilógiát képeznek, asszem Bosszú triológia a neve. Így van a sorrend ahogy írom.

    Láttam mindhármat, nagyon jó filmek. Tényleg megéri leülni eléjük. Oldboy valamivel talán populárisabb lett, mint az első kettő, de azok is igenjók. Amit biztosítok az az, hogy sokszor fogod tátani a szádat, amin max annyi jön csak ki :''B.zdmeg''.

    bagyulajuve - A tale of two sisterst nem láttam, de kössz a tippet, potólom a hiányosságom.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Integra #1991 üzenetére

    Bocs, félreérttem amit írsz.

    Beletartozik egy triológiában, de történetileg két teljesen más film.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Integra #2001 üzenetére

    Üdv.

    Nem mondanám. Elöbb néztem én is az Oldboy, aztán a Mr. majd Ladyt, de semmi sincsen köztük, egyedül a bosszú motivuma mint olyan köti össze a részeket. Nézd meg tetszőleges sorrendben.

    Én mondjuk azt javaslom, kezd az Oldboyjal az kicsit vicces itt-ott, aztan a Lady, az érzelgős ( de nem esik át a ló tulsó oldalára), majd a Mr. az elég komoly film, így kvázi rávezetődsz a hangulatra, egyébként abszolút ahogy úri kedved tartja. : )

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    Nos, megnéztem öcsémmel a Crank című filmet, ami sokkal de sokkal jobbra sikeredett, mint az eredetileg vártam volna. Voltak benne kemény részek, cuccolni a Kínai negyedben ugye - : )) - de összességében nagyon jól szórakoztam, és szerintem ez a lényeg valahol. Jó volt az alapsztori, bár a végét sejtettem, de amikor leesett a helikopterről, és....tudjátok... na, szóval azon nagyon néztem, de nem negatív értelemben, mondhatni fülig ért a szám, hogy ilyen jó befejezést találtak neki. Várom a 2. részt. : )))

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz LOTR #2137 üzenetére

    Hello.

    Yep, lesz folytatás : [link], bízom benne, tartja a szintet majd.

    Hát Jokernek nem semmi arcot találtak, az egyszer biztos. : ))))))

    [Szerkesztve]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Hello.

    Nehezen, de végignéztem ma a Renaissanceot. A stílus noir lenne, vagy mi a szösz, nem tudom, jól megfájdult a szemem mire végignéztem, szó szerint éheztem már a fényt a monitoron. Mindenzt tetézte az is, hogy a történet alig döccent előre, 1h40m alatt nem sok minden változott, a story pedig valami olyasmi, mintha az Immortalt és a Sin Cityt vegyítettük volna. Brutalitás ohne, csak a feeling, meg a szépségkozmetikumos vagy mi a szösz überevil enemy. Tetszettek benne jelenetek, megoldások, így az üveg járda, ami alatt futott a sztráda, maguk a gépjárművek. Személy szerint 6 pontot adok rá a 10-ből. Az nézze meg, aki nem elalvos típus.

    [Szerkesztve]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Hello.

    Megnéztem ma Clerks 2-öt, azt hittem, hogy az egyet nem tudja überelni de nagyon kellemeset csalódtam. : ))

    Akkora poenok voltak benne, szerintem egy hamar nem fogom elfelejteni őket. Randal értekezése a hobbitokról meg a Gyűrűk úráról nagyon odacsapós volt. Ahogy előadta a trilógiát... : D Fenomenális. Jay és Csendes Bob amit műveltek, de főleg Jay... tette ott magát... hozta a szintet film, remélem Kevin Smith nem áll meg még jó darabig. Kicsit látszottak mindenkin az eltelt évek, de annyi baj legyen, csak pár percig volt furi. : ))

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    Aki már látta a Shop Stop 2. részét, az meg tudná nekem mondani, hogy Jay milyen zsetont tart fel, amikor az első kuncsaftjai megjönnek? Ilyen kis kék vacak van nála vagy mi a szösz, nem látom pontosan.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    Ebbe ma futottam bele : [link]. Érdekes eszmecsere a Jay and Silent Bob Strikes Backről. IMDB tagság szükségeltetik.

    [Szerkesztve]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz VladimirR #2640 üzenetére

    Üdv.

    Tegnap este lefekvés előtt botlottam bele, de muszáj volt végigolvasnom. : )))

    A vége tetszett, amikor elkezdik pedzegetni, hogy mi van akkor, hogyha Kevin Smith indította a topicot. : ))

    Mellesleg ritka jó dologba futottam bele a jómultkor : [link]. ^^

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Aktív témák