Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Tibiajax #22636 üzenetére

    veletek ellentétben sosem számítok semmire, leírtam már ezerszer, nem kell mindig újra megpróbálni a számba rágni, hogy de én biztosan azt gondolom amit te/ti. felesleges, semmire sem juttok :))
    kíváncsi voltam a látványra és mert unatkoztam. olyannyira, hogy még az eredeti hangot is beáldoztam, hogy imax-ben nézzem meg. nekem ez egy bóvli film volt, ótvar színészi szerepléssel, brazil szappanopera színvonalú ffi-női kapcsolattal és túlcsicsázott cgi orgiával. mintha egy bay filmet néztem volna. del toro ennél többet tud, lásd faun labirintusa..
    de már korábban leírtam a véleményem a filmről, nem ismétlem meg.
    az meg a legkevésbé sem érdekel, sosem érdekelt, hogy ki mit gondol meg a többség mit gondol, csak az számít, hogy ÉN mit gondolok. kurvára nem hat rám a tömegpszichózis, sosem fog, ennél jóval erősebb az akaratom és a személyen, nem befolyásol az, hogy kinek mi és hogy és milyen az elvárása meg mit remél. :)
    vagy tetszik valami, vagy nem. ez nem tetszett. ennyi. nem felesleges lefikázás, hanem EZ az ÉN véleményem. hol érdekel engem, hogy neked tetszik e vagy sem? de most komolyan... :DDD

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák