Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pacos

    tag

    válasz Nazara #10480 üzenetére

    Természetesen van Herrera ;)

    De azt hozzá kell tennem -hogy amit már te is írtál- hogy a kerethez kell alakítani a játékstílust, felállást.
    Én most a 4-3-1-2-ben találtam meg a baszkokhoz a megfelelő felállást. De, így sem teljesen baszk a keret :)
    Sajnos kénytelen voltam 1-2 egyéb -de ők sem extra jók- játékosokkal kiegészíteni a keretet. Három nem baszk van a keretben(De Gea, Paco Alcacer, Manu Del Moral). Viszont ezzel a felállással sokkal több helyzetem van és az összjáték is 100x jobb. Még a 4-3-2-1 is jó lehet akár, vagy ha nem szélesen állnak fel a 4-1-2-1-2.

    ...

    Szerintem a kapott góljaim 90%-át fekete játékos rúgja. Nem tudom milyen lesz a FIFA 16, de most a Bilbaonál van egy FEKETE baszk játékos!!! Inaki Williams aki idén néha kap már lehetőséget a csapatban.(a valóságban) Remélem 1-2 éven belül szuper lesz és akkor ő lesz az én Ibarbom! :DD Egyébként vmiért a FIFA15 nem akarja adni, pedig a keresési listában ott a neve. Kipróbálnám! Lehet ő is ledönt mindenkit és finggal is 127km/h-val hajtja a lövést! :P

    Amikor szétszedtem még működött!

Új hozzászólás Aktív témák