Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dulifi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Eddig PC-n játszottam fifát, most áttértem xbox-ra. Az eredeti PC Fifa14-et el lehet adni vagy örökre az originemben marad?

    A választ előre is köszi! :R

  • dulifi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Több ezer hozzászólás óta követem ezt a fórumot, hozzáfűzném hát az én véleményemet is végre.PC-re vettem meg a játékot, 7-8 hónap után váltottam xbox360-ra. A váltás oka a elsősorban a piac volt, coin vásárlás nélkül PC-n totálisan esélytelen, unalmassá teszi az egészet. Arról még nem is beszéltem, hogy xbox-on mindig tud beadni ellefelet, nem kell 20-szor rápróbálni, a laggosok is kevesebben vannak, kb. fele annyi van akinél szaggat. Sajnos a grafika látványosan rosszabb, de az utóbbi 2-3 hónapban megszokta a szemem.
    Aki az ár miatt hezitál, ne tegye. Nekem 2 kontrollerrel xbox slim 28 ezerbe került használtan. Ugyan a fifa15 drágább 2 ezerrel a PC verzióhoz képest, de mikor lecserélem majd a 16-ra, az xbox verziót el lehet adni még.

    Amit még látok, hogy sokan szidjátok, mert handikep van. Sokáig próbáltam az ellenkezőjét bizonygatni, sokáig nem is vettem észre. Aztán mikor tök régóta az 1. osztályban tanyázok, egyszercsak a 4. osztályig hullok vissza. Nem egy nap alatt, nem egy rossz széria miatt. Egyszerűen nem úgy mozognak az emberek, senki nem indul, olyan mintha megfolytana az ellenfél, nincs kinek passzolni. Máskor átgázolok az ellenfélen. Ez mondjuk full gáz. Ha hivatalosan létezne hendi, azaz lenne rá szabály és lehetne hozzá tudatosan alkalmazkodni, teljesen más lenne.

    Nagyon gagyinak találom, hogy ezüst csapatokkal simán meg lehet alázni legendás meg kék kártyákkal tüzdelt csapatokat. Ezzel a csapattal nyomom: http://www.futhead.com/14/squads/16474651/

    Nevetséges, ahogy a védőim ilyen etoo-kat lefutnak. A csatárom "Pukki" a 89-es Thiago Silva mellett akkor fordul be és lő gólt amikor akar. Ha ezt meg tudnám érteni...Sokat próbálkoztam én is jó lapokkal, de a rosszabb néha jobb. :U

    Akiket nagyon OP-nak érzek: Forrest, Brown, Pukki, Matthews, Van Dijk, Forster
    Igazi csalódás nekem ez a kék Commons, kb. soha nem lő gólt, lassú, rosszul mozog. Tudnátok helyette valakit ajánlani, aki nem szúrja el az összhangokat?

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák