Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz boff #883 üzenetére

    Ledesma, Astori, Bonera, Reithert, Coentrao és Q-t mindenképp eladnám. :))

    Javallott egy szerkezetváltás is. :)

    Reither helyére De Siglio, aki pl összhangban lenne Nianggal.
    Coentrao helyére Zuniga vagy Armero, az egyik mehet nyugodtan Mertens helyére is, ha Q-t cseréled mondjuk Murielre, vagy Ibarbora, ők sokkal gyorsabbak és hatékonyabbak, ráadásul a chemistry is jobb lesz.

    Astori és Bonera helyére Bonucci és Peluso, mindketten gyorsabbak és olcsók.

    Ledesma helyére pedig érdemes beruházni, akár Marchisio vagy Pogba, de olcsó és jó lehet egy Nocerino vagy Poli is, de Nocerino leg nem lassú.

    Akit még javasolnék közép KT posztra, ha olyan felállást választasz: Insigne vagy Moralez, hozzájuk csatárnak ha chemistry is szempont: Destro vagy Icardi... :)

    A lényeg, hogy 75 alatti sebességgel senkit nem raknék be.

    Aki még javallott lehet: Vucinic csatár posztra, olcsóbb viszont minden statja jó, plusz lehet tuningolni, aztán berakni mellé Gio-t aki gyors ls Sau-t aki szintén gyors.

    Ezt az 5-2-2-1-et javaslom felejtsd el, semmi haszna a szélső védőknek, középen meg lassú a csapat védekezésnél. Nekem a 4-2-3-1 jött be, de kinek mi, akár 4-3-3-al vagy 4-3-2-1 vagy 4-4-2-vel is érdemes próbálkozni.

    Javaslat 4-2-3-1-re és 4-2-3-1(2)-re:

    1. De Siglo-Bonucci-Peluso-Zuniga
    Nocerino-Poli
    Niang-Muriel-Armero
    Ibarbo

    2. De-Siglo-Bonucci-Peluso-Zuniga/Armero
    Nocerino-Poli
    Sau-Insigne/Moralez-Giovinco
    Vucinic/Destro/Icardi

    Érdemes próbálgatni, de a sebességben muszáj javulni, plusz az összhang is számít! :R

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

  • vegitossj7

    addikt

    válasz boff #883 üzenetére

    De ha valami igazán budget és Op csapatot szeretnél, akkor ajánlom a Bundásliga csapatomat :D
    itt
    Nagyon sok embert meg lehet vele lepni és valamiért az ellenfél kb 2 játékost ismer csak, így olyanokat tudsz csinálni, mint Fuchs 60 méteres bedobásai, amiből Diouf már 4x fejelt nekem gólt, vagy Son/Draxler 5* fos lába elég köcsög stb...stb...

    Szerk: A védelem, az egyik legjobb amit eddig kipróbáltam, Bamba Falcao-t lefejeli a francba, de Westermann sem rest ilyen helyzetekben :DDD
    Hunt-ről meg kb senki nem tudja, hogy bal lábas, így olyan gólokat szoktam vele lőni, hogy csak les az ellenfél. :U

    Ha 5k-ból kell, én ezt ajánlom :DD

    [ Szerkesztve ]

    Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Új hozzászólás Aktív témák