Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpatrik17

    senior tag

    válasz Carvus #230 üzenetére

    Csapat 1 Brazil 5*skill team
    Csapat 2 Portugál
    Csapat 3 MX leage

    Itt árakat is tudtok nézni, összesen eddig kb szerintem 150-200k közt van a költött pénz.

    A Portugal Gold/Silver az alap csapatom, mivel Portugál drukker vagyok. Az ezüst playerek nagyon kemények és kisebb vagyonba kerültek, de meg tudjátok nézni :) Paulo Machado vadállat, 86 longshot, 80 körüli passzolás és 4* cselek (10k körül megy, én 550-ért vettem :D ). Pinto a legjobb ezüst Longshot taker, laza 88 Longshooting, rápöckölsz a lövésre és 30-40-ről lehet gólokat aggatni :). Salvador Agra, nagyon gyors és ügyes cselező, Ilori az egyik legjobb hátvéd, a jobbhátvéd lyonos gyerek pedig a legjobb Ezüst balbekk a játékban. Éder a kedvenc csatárom. Nem részletezem, ezzel a csapattal az 5*-os Arany csapatokat zokszó nélkül el lehet picsázni.

    Ha nagyon cselezgetni akarok, akkor Brazilok és általában Ronaldinhoval indulok félpályáról és gólvonalig kell vezetni, ziccert se szabad ellőni, a kapust is cselezni kell :D Ez a Fun team.

    A harmadik Mexikói csapat pedig full ezüst, ezekkel is simán lehet arany csapatokat elverni, csak ez még nincs kész, mert nagyon drága már így is. Meg akarom még venni Fidel Martinezt, 5*-os cselező! illetve a másik szélre Aquinot, ő is gyors és agilis 4*-os cselező, aztán kész a legjobb Silver Team.

    Kicsit hosszú lett, de ezek a csapataim. A Futhead pedig minden ultimate teamezősnek aranyat ér, csodás adatbázis, tele játékos értékelésekkel és lehet csapatokat készíteni, majd megosztani, lessetek rá! ;)

    [ Szerkesztve ]

    • Honor Magic5 Pro •

Új hozzászólás Aktív témák