Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferni

    őstag

    válasz Lézerparaszt #11106 üzenetére

    na FifaRalle pont nem egy igazán profi játékos, szépek meg jók ezek a mindenféle cselek... de szembejön vele egy komolyabb játékos és röhögve levédekezi...
    elképesztően látványos, én nem tudok így játszani, nem véletlen ennyire népszerű, de ez túl sok és nagyon durván a hatékonyság rovására megy... nézz meg egy profi meccsét, mint pl Bruce Grannec vagy Ovvy... nem látsz ilyeneket, ami nem véletlen... arról meg már nem is beszélek, hogy sírva fakadok a videóit nézve mennyire szerencsétlenek ellen játszik és hogy mennyire fogalmuk sincs egyáltalán a védekezésről... persze, 1-2-3at be lehet ezekből nézni a cselekből meccsenként, de a nagyját bőven le lehet védekezni, ha nem az összeset...

    nem véletlen nem játszik wagereket meg pl most is lazán kiesett egy youtubeosok között megszervezett VB-n, igaz Koreával meg az oroszokkal kellett lennie (úgy mint az ellenfeleinek is), de akkor is.
    még egyszer mondom én nem tudom megcsinálni ezeket, elképesztően látványosan játszik, tényleg jó nézni, de nagyon messze van egy igazán jó játékostól, aki komolyabb szinten tolja.

Új hozzászólás Aktív témák