Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brownus

    veterán

    válasz dokee78 #340 üzenetére

    simán edzhetsz több mint két napot is a héten, vagy legyen három pihenő nap. az elején úgy sem hajtod magad szanaszéjjel. fokozatosan terheld a szervezeted

    Edzés előtt fussak kicsit? 1-7km? - ha van lehetőséged és kedved persze, de a 7 már sok (magamból kiindulva 7 km után nem sok erőm maradna egy rendes edzést végig csinálni, jelenleg elég fos kondiban vok) 1-3 km lassabb tempóban az elég bemelegítésnek.
    -a 2-3 edzősorozat az 2 illetve 3x10? - ezt nem értem, de ja, szerintem úgy:) ha bírsz többet is legyen x15
    -azon a napon az az egy alkalommal kell megcsinálni? ezt se értem, de ja, szerintem igen:)
    -elég ezen a 2 napon edzenem? - nem
    -Ezt nem értem--> "Ezt a programot-vagy valami ehhez hasonlót-akkor használd,amikor elkezdesz dolgozni a tíz lépésen. - passz
    Ha már mind a négy gyakorlatnál elhagytad a hatodik lépést,ideje,hogy a következő programra válts."
    A "Jó magaviselet" a következő program? - passz, régen olvastam a könyvet, most nincs is nálam...
    -hány hétig csináljam ezt? - addig, mikor már nagyon könnyűnek érzed a most még nehéznek tűnő gyakorlatokat.

    és a has és hát alapgyakorlatokat csinálhatod minden nap, ha ülőmunkát végzel pláne!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák