Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz brugo #6430 üzenetére

    Vagy 10 éve volt ilyen problémám. :Y

    Mire használnád a gépet? Azt vedd figyelembe, hogy centosen kapsz x mennyiségű programot, y verzióban és passz. ha az elég, akkor boldog leszel.

    Én pölö most álltam vissza fedorára, nem aprózom, mert 29 ment fel. ;]
    Persze olyan hülye igényeim lette, hogy freecad kellene de már a 18-as verzió, az is daily buildekből. :DDD
    Hosszú történet. a 16 nagyon egyszerű, nagyon szeretem, de már 17-van, de abban már van cam is, viszont egy csomó idegesítő rigolyája lett, amit 18-ban már javítottak.

    Meg kicad is kellene 5-ös változat, mert a footprintek jobbak benne. stb.

    Szal ha spéci igényeid vannak, akkor fedora kell, ha elég pár alkalmazás, akkor nagyon jó neked a centos.

    Amúg el8 az kábé mikor lesz? Mer 4 éve volt rilíz, lassan a 7 elhagyja az első ciklusát... :U
    De lehet azt már megvárják, akkor csak 1 verziót kell full támogatni. :DDD

    De jól megszívtam a telepítést. 3 órát vacakoltam vele, ebből 2 azzal telt, hogy rájöjjek, az íbéjes workstationomban kidöglött az egyik vinyó. A másikra meg helyet kellett csinálni, persze w7 terpeszkedett 100 gigán.... :W

    Szal tapasztalat vol. 247, sose a fedora hülye, vagy a win, vagy a hardver, de a fedora, meg redhat az os-ek überbmense, sose téved és sose rossz. Olyan, mint a német, vagy a japán. :C

    Oké kussolok. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák