Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rokefeller

    senior tag

    válasz Vladi #581 üzenetére

    közben játszottam meg kersgéltem kicsit, a repository-s szopást már én is is átéltem a livna freshrpms mplayer trigonban, úgyhogy most ez nem okozott problémát, de nem is oldotta meg az x11 kimenet fullscreenes problémáját, viszont ha a gmplayert a ''-nofs -zoom'' paraméterekkel indítom, akkor megy szépen (beryl nélkül meg megy az xv is)

    service off&flame on:

    az állandó hiba hogy az ember a win másolatát keresi a linux disztrókban, ezt én is elkövettem, és ilyenkor megy az anyázás, pl függőségek, haverom mindig ezzel nyúz hogy miért nem lehet leszedni a frissítéseket egy másik gépen, mert nála lassú a net, meg ha fel akar tenni egy openoffice-t akkor miért nem tudja a csomagokat hazavinni pendrive-on, és feltenni... hát, lehet ebben valami, én viszont azt utálom hogy 100 -szor kell újraindítani a wint a friss install után, és két nap míg összevadászom a tűzfalat, a vírusirtót, a codec-eket, a torrent klienst, a mozilla-t, a cd és dvd írót, a quintessential media playert, meg még az öregördög tudja hogy mit, a fedora installom meg dvd-ről 1 óra, letöltéssel kettő, aztán konfigolgatni meg annyi amennyit a winen a tűzoltással eltölt az ember

    A télapó nem a régi már...

Új hozzászólás Aktív témák