Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomcsi2012

    tag

    válasz apach #1604 üzenetére

    Üdv ujbol !

    Észrevetem,hogy 1 zip fájtban is van 3 ojkor több is betömöritve,de ez leginkáb a Pach résznél van,általába véve.A rar fájlok ritkán fordulnak elö,hiszen az csak a Maps mapánál fordulnak elö legtöbször,ami a játék fökönyvtárában van.Visszatérve a Mods mapához,ami a
    Users/név/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods találhato,ebe közel több mind 20 fajta kiegészitök vanak benne,ha többet raknák bele,mind pl 30,akkor talán lefagyna,vagy el sem indulna a betöltés.Ezért csináltam 1 másik Mods1 mappát a Mods után és 1 zip fájt beraktam a Mods1 be,de nemjelenik meg,csak a Mods könyvtár,ami eredetileg benne volt.
    Nem kel itt valamit átirni a xml dokumentumban?Azért lene jo több Mods mappát szerkeszteni,mert igy külön tudom venni a segédeszközöket,mind,pl a Combines,traktorok,Trailers,ekék és stb.Probáltam minden variáciot,de nekem nemakar összejöni,de nemhiszem,hogy a win7 64 bites verzio akadályozna,mivel a játék csak 32 bittes.Pedig jolenne ha összejöne,ugy mind neked bejöt.

    A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

Új hozzászólás Aktív témák